Nabídky domů našich zákazníků

Prodej domu 3+kk se zahradou a chalupou 2+kk

AKTUÁLNÍ

Keblov, okr. Benešov
Cena: 7 590 000 Kč
ID4069

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 3+KK a 2+KK

Kontakt na makléře: 731 184 517

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastoupení Vám zprostředkujeme koupi nemovitosti, sestávající ze dvou samostatných staveb a to více jak sto let staré poloroubené, přízemní chalupy 2+kk s typickým zápražím a současného zděného rekreačního domu 3+kk s obytným podkrovím na pozemku o celkové rozloze 719 m2. Nemovitost stojí mimo hlavní komunikaci, ve slepé ulici, v klidné části malebné obce Keblov, okr. Benešov, nedaleko vodní nádrže Želivka.

Obě stavby stojí proti sobě a tvoří jeden celek, spolu s dřevěnou pergolou, zasazený do překrásné, kaskádové zahrady se spoustou vzrostlých stromů, okrasných dřevin, květin a bylinek. Dispozice původního stavení: zádveří, hlavní obytná místnost s litinovými kamny, ložnice. Dominantním prvkem jsou stropní dřevěné trámy a dřevěná špaletová okna. Na objektu je nově vyměněna střešní krytina a elektroinstalace. Dispozice nového stavení: přízemí: zádveří, koupelna s vanou a toaletou, komfortní kuchyně s linkou na míru, obývací pokoj s centrálními kachlovými kamny. Podkroví: dvě ložnice. Topení v obou objektech je zajištěno kamny na tuhá paliva, obecní vodovod je přiveden do novějšího stavení, odpady jsou svedeny do jímky.

Příjezd k nemovitosti je bezproblémový, po asfaltové a zpevněné komunikaci. Atraktivnost této nemovitosti umocňuje jak klidné a tiché místo s výhledem na přilehlou vodní nádrž, tak i jeho poloha z hlediska dostupnosti na dálnici D1, exit 66 – 7 min. jízdy autem a tím pádem skvělá dostupnost jak do Prahy, tak i Benešova. V blízkosti se nachází autobusová zastávka s přímým spojem do Prahy. Kompletní občanská vybavenost je v 15 km vzdálené Vlašimi, nebo v 17 km vzdálené Ledči nad Sázavou. Okolí se vyznačuje překrásnými rozsáhlými lesy a již zmíněnou vodní nádrží Želivka. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zprostředkujeme. Energetická třída náročnosti G – mimořádně nehospodárná, po předložení PENB, bude tento údaj aktualizován.

Prodej podsklepeného rodinného domu 4+1 se zahradou a garáží

AKTUÁLNÍ

ul. Lysolajská, Praha -6
Cena: 18 490 000 Kč
ID4068

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 4+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele vám zprostředkujeme koupi zděného rodinného domu 4+1 s obytným podkrovím, garáží a zahradou v městské části Prahy 6 – Suchdol, ulice Lysolajská, na pozemku o celkové rozloze 378 m2. Dům z čtyřicátých let minulého století svým současným stavem a především atraktivním umístěním v klidné lokalitě s okolní zástavbou rodinných domů skýtá po případné rekonstrukci (není nezbytně nutná), možnosti jak budoucího komfortního bydlení pro jednu, či dvou rodin, tak možné využití ke komerčním účelům, např. zřízení firmy, provozování služeb: ordinace, kadeřnictví, obchodu atd.

Dispozice domu: suterén (27,40m2): sklep. Přízemí (79,50m2): zádveří, chodba se schodištěm, 2xpokoj + 1x kuchyňský kout, koupelna, WC, spíž. Podkroví (63,60m2): 2x pokoj, pracovna, 2x komora. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel s rozvodem do jednotlivých místností. Součástí domu je samostatná garáž (19,25m2), dále zděná prádelna s technickou místností (20,50m2) a zděná kolna (6,20m2). Udržovaná zahrada se vzrostlými okrasnými keři a stromy s pergolou je situována do zadní části domu.

Unikátní poloha domu zajišťuje veškerý komfort jak z hlediska občanské vybavenosti, tak i volnočasového a sportovního vyžití. V pěší vzdálenosti se nachází MÚ, 2x MŠ, ZŠ, soukromá anglická škola, pošta, lékárna, praktičtí lékaři, veterinář, zubař, samoobsluhy, restaurace, dětské hřiště a mnoho dalších služeb. Sportovní a relaxační vyžití na Suchdole pak nabízí bazén, tenisové kurty, fotbalové hřiště, dětská hřiště, venkovní posilovny a trampolíny, sokolovna, cyklotrasy, botanická zahrada ČZU, Libosad s mini ZOO ČZU, potápěčské centrum, kluziště, komunitní zahrada s přírodním mini amfiteátrem (letní kino), výstavní síň, přírodní rezervace Roztocký háj a Únětické údolí s naučnou stezkou, přírodní památka Sedlecké skály s vyhlídkou na Vltavu (vše do 2km).

V širším okolí se nachází přírodní koupaliště Lysolajská pláž s venkovní saunou, přívoz v Roztokách (zámek, galerie),přívoz v Podbabě ZOO docházkou 1,5 km, cyklotrasy do Stromovky a po obou březích Vltavy, Únětice rybolov, zimní přírodní kluziště, Únětický pivovar (3 km), Spálený mlýn. Blízké dopravní spojení MHD na Metro A Dejvická -13 min, vlak ze Sedlce -13 min. na Masarykovo nádraží. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zatím předložen, proto uvádíme Energetickou náročnost budovy třída G – mimořádně nehospodárná. Koupi nemovitosti je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám zdarma zprostředkujeme a vyřídíme.

Prodej rodinného domu 4+1 se zahradou a garáží a saunou

AKTUÁLNÍ

Za křížkem, Praha – Slivenec
Cena: 19 999 000 Kč
ID4068

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 4+1

Kontakt na makléře: 736 668 127

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele vám zprostředkujeme koupi rodinného domu 4+1 s garáží pro 2 auta, saunou, 3 koupelnami, pracovnou a prádelnou. Dům se nachází spolu s rozsáhlou, udržovanou zahradou a terasou v městské části Prahy 5 – Slivenec na pozemku o celkové rozloze 551 m2. Dům z konce 90. let minulého století svým současným stavem, a především atraktivním umístěním v klidné lokalitě s okolní zástavbou rodinných domů, skýtá možnost komfortního a klidného bydlení zejména pro rodinu.

Dispozice domu: suterén – garáž (cca 40 m2), prádelna, komora, sauna s bazénem a koupelna (cca 37 m2). Přízemí: (cca 82 m2): zádveří, chodba se schodištěm, obývací pokoj, kuchyň se spíží, pracovna a samostatné WC. Druhé patro (cca 69 m2): ložnice se dvěma šatnami, druhá ložnice se samostatnou koupelnou a WC a další samostatná koupelna s vanou a WC, balkón (cca 2 m2). Vytápění domu: podlahové vytápění v kombinaci s elektrickými radiátory. Současně je možné dům částečně vytápět krbem umístěným v obývacím pokoji, který je opatřen tepelným rozvodem do několika částí domu. Přízemí a druhé patro je také vybaveno kvalitními klimatizačními jednotkami. Udržovaná zahrada se vzrostlými okrasnými keři a stromy je situována kolem celého domu. Klidová část spolu s pergolou a terasou se nachází v zadní části zahrady.

Unikátní poloha domu zajišťuje veškerý komfort i z hlediska občanské vybavenosti (autobus cca 1 min., tramvaj (zastávka Slivenec) cca 15 min., autem do centra Prahy cca 15 min., Letiště Václava Havla (cca 15 min. autem) a nájezd na městský okruh se nachází cca 2 min. Lokalita nabízí také mnoho volnočasového a sportovního vyžití. V pěší vzdálenosti se nachází 3x MŠ, 1x ZŠ, dva obchody, pošta, tři restaurace, dvě dětská hřiště, tenisová hala a mnoho dalších služeb. Sportovní a relaxační vyžití nabízí zejména Přírodní park Radotínsko-Chuchelský háj a Přírodní rezervace Homolka, obojí v docházkové vzdálenosti. Aquapark se nachází v dojezdové vzdálenosti (cca 5 min.).

Obec také protíná několik turistických a cyklistických tras vedoucích do okolních přírodních památek, zejména pak Přírodní park Prokopské a Dalejské údolí a CHKO Český Kras. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zatím předložen, proto uvádíme Energetickou náročnost budovy třída G – mimořádně nehospodárná. Koupi nemovitosti je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám zdarma zprostředkujeme a vyřídíme.

Prodej rodinného domu 3+1 se zahradou

PRODÁNO

9.května, Přerov
Cena: 3 290 000 Kč
ID4083

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 3+1

Kontakt na makléře: 702 184 517

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastoupení Vám zprostředkujeme koupi přízemního, částečně podsklepeného rodinného domu. Ten je umístěn v lukrativní části širším centru města Přerov, ul. 9.května. Dům postavený přibližně v šedesátých letech minulého století, přiléhající z jedné boční strany zrcadlově ke stavbě rodinného domu stejného typu má dispozici 3+1 (vstupní veranda, chodba, 3 pokoje, kuchyň, koupelna, WC, špajz, sklep, půda). Obytnou část domu pokrývá zmíněná půda. Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem s rozvody v obytné části, ohřev vody karmou.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Zdivo, ze kterého je dům postaven cihla, střešní krytina je plechová. Stavba neprošla žádnou významnou rekonstrukcí, s výjimkou výměny oken za plastová. K domu náleží předzahrádka a pozemek za domem o celkové výměře 440 m2 s přiléhající zděnou stavbou se dvěma místnostmi a samostatnou dřevěnou kolnou. Veškerá občanská vybavenost je na dosah škola, školka, lékaři, nákupní centrum, MHD.

Město Přerov leží v srdci Moravy a rozkládá se na obou březích řeky Bečvy. Je kulturním, společenským a administrativním centrem regionu. Současný Přerov láká návštěvníky zachovalou městskou památkovou zónou, ve které se nachází měšťanské domy z 15. a 16. století, zbytky středověkých hradeb s fortnou a renesančně upravený zámek, ve kterém sídlí Muzeum Komenského. Sportovně zaměření návštěvníci Přerova mohou využít přerovský plavecký areál, některý z mnoha tenisových kurtů nebo si mohou zajít zabruslit na zimní stadion, který v letním období nabízí zázemí pro in-line bruslaře s multifunkční plochou, která je vhodná také pro florbal nebo hokej. Cyklisté mohou využít sítě cyklostezek, kterými je město protkáno. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Nemovitost možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma zprostředkujeme a vyřídíme. Doporučujeme!

Prodej řadové rodinné vily, 340 m2 se čtyřmi byty, pozemek 443 m2

PRODÁNO

Říčanova, Břevnov
Cena: 27 990 000 Kč
ID4084

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 4 bytové jednotky

Kontakt na makléře: 702 177006

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastoupení Vám zprostředkujeme koupi podsklepené řadové vily (rodinného domu), rozdělené majiteli dispozičně na čtyři samostatné byty, v městské části Prahy-Břevnova ulice Říčanova, na pozemku o celkové rozloze 443 m2.

Architektonicky zajímavý rodinný dům s dominantou předsazeného půlkruhového balkonu na čelní straně z druhé poloviny třicátých let minulého století, je umístěna v původní vilové zástavbě v atraktivní a klidné lokalitě vyhledávané části Břevnova, s překrásným výhledem na Břevnovský klášter a jeho okolí. Svým dispozičním řešením skýtá možnosti jak komfortního bydlení pro jednu či více rodin, tak i současně nabízí využití ke komerčním účelům, např. zřízení firmy, provozování služeb: ordinace, kadeřnictví, obchodu atd.

Umístění jednotek: suterén, 1.NP, 2.NP a podkroví. Každý z bytů, vyjma bytu umístěného v podkroví, je opatřen samostatnými měřidly energií. Topení a ohřev vody jsou zajištěny plynovými kotly pro každou bytovou jednotku. Dům disponuje sklepními prostory v suterénu, o které je případně možné rozšířit současnou dispozici suterénního bytu, či je dále jinak využít. Opečovávaná, krásná zahrada za domem je osázena vzrostlými stromy, okrasnými dřevinami a rostlinami, tak jako předzahrádka, které dotváří jedinečný ráz této unikátní vily a poskytují oázu v zeleni a soukromí k odpočinku. K tomuto účelu také slouží zahradní altán, ke kterému přiléhá venkovní krb. Na pozemku stojí dále zahradní domek na nářadí. Objekt je napojen na obecní vodovod, kanalizaci a plynofikaci.

Bezproblémové parkování je možné před domem. Atraktivnost tohoto místa umocňuje jedinečná a klidná lokalita této části Prahy, na dohled od Břevnovského kláštera, která poskytuje dostatek zeleně, ale také výbornou dopravní dostupnost. Metro Hradčanská je vzdáleno 10 minut tramvají. V pěší dostupnosti se nachází také dostatek obchodů, restaurací a kaváren. Do deseti min. jízdy autem jsou nemocnice v Motole a na Homolce, v docházkové vzdálenosti pak Ústřední vojenská nemocnice. Pro vyznavače sportů procházek a relaxu je v místě volnočasový areál Ladronka, kde je osvětlená 4,2 km dlouhá in-line dráha, Obora Hvězda, cyklistické stezky a další zázemí v podobě statku s restaurací a bowlingem, půjčovnou sportovního vybavení a dětským hřištěm a discogolfové hřiště. V okolí najdete tenisové kurty, Strahovský stadion, nebo fotbalový stadion. Letiště je vzdálené 20 min. autem. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zatím předložen, proto uvádíme Energetickou náročnost budovy třída G – mimořádně nehospodárná. Koupi nemovitosti je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám zdarma zprostředkujeme a vyřídíme. Doporučujeme.

Prodej domu – rekreační chalupy se zahradou 4+1

UKONČENO

Rudník okr. Trutnov
Cena:  4 790 000 Kč
ID4085

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 4 +1

Kontakt na makléře: 702 184 517

Více o nemovitosti

UKONČENO. V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi rodinný dům rekreační chalupu, s rozlehlým pozemkem o rozloze 3 594 m2 (součástí je i kus lesa), v rekreační obci Rudník, okr. Trutnov. Zděná stavba z třicátých let minulého století o dispozici 4+1 stojí na okraji lesa, obklopena okolní přírodou a rozlehlý pozemek tvořící zahradu za domem se vzrostlými stromy, poskytuje nádherný výhled a především soukromí.

Objekt je po rekonstrukci podkroví, při níž z půdy vznikla překrásná, světlá další obytná část se dvěma ložnicemi a toaletou s umyvadlem. Tento velkorysý obytný prostor doplňuje ateliérová část se střešními okny, která může sloužit jako odpočinková, nebo jako další ložnice vzhledem ke své velikosti. V přízemí je vstupní chodba, kuchyň, jíž dominují kachlová kamna, za ní spíž, dále navazující obývací pokoj, koupelna s vanou a toaletou, kotelna a další chodbička ze které je vstup na zastřešenou dřevěnou terasu za domem, směřující do již zmíněné kouzelné zahrady za domem, přes kterou protéká potok s malým splavem.

Dům je napojen na vodovodní řád, odpad je sveden do žumpy, topení je ústřední, zajištěno kotlem na tuhá paliva, alternativně s elektrokotlem. Z kopců nad chalupou je krásný pohled na Černou horu. Vzdušnou čarou 23 km se nachází Sněžka. Obec Rudník se nachází na křižovatce mezi městy Vrchlabí, Trutnov a Hostinné, kde funguje kompletní občanská vybavenost, neboť se Rudník rozprostírá pod svahy Krkonoš, lyžařský oddíl zde udržuje 51 km běžeckých tratí v obcích Rudník, Bolkov, Janovice, Fořt, Javorník, Čistá, Černý Důl a Janské Lázně. Dále v obci fungují dobrovolní hasiči, několik mysliveckých sdružení, motokros (cca 2x do roka se konají mot. závody), fotbal i ostatní sporty všech věkových kategorií, základní i mateřská škola a několik továren a provozoven, dále obchod a restaurace. Podél jižního okraje vesnice protéká Luční potok, jehož tok je chráněn jako přírodní památka Luční potok v Podkrkonoší. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zprostředkujeme. Energetická třída náročnosti G Mimořádně nehospodárná.

Prodej domu 5+kk 87 m², se zahradou a parkovacím stáním 135m²

PRODÁNO

Tachlovice, Praha západ
Cena: 9 995 000 Kč
ID4081

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: D
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 5+KK

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastupování Vám nabízíme ke koupi patrový, rodinný dům o dispozici 5+kk s parkovacím stáním pro tři automobily, v obci Tachlovice – Praha západ, ul. Sportovní, stojící na rovinatém pozemku o celkové rozloze 222 m2.

Řadový dům postavený z cihel Porotherm, je umístěn v klidné a atraktivní lokalitě obce, v zástavbě moderních rodinných domů mimo hlavní komunikaci. Dispozice domu: 1.NP: prostorné vstupní zádveří, hala, technická místnost, prádelna se sprchovým koutem, samostatné WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem a pracovna s francouzským oknem vedoucím na terasu.

Luxusní kuchyňská linka s ostrůvkem, zhotovená na míru je vybavena zabudovanými spotřebiči, vč. vinotéky. 2.NP: hala, 3x pokoj, koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou. Jeden z pokojů a koupelna v patře disponují francouzským oknem. Dominantu tohoto domu tvoří prosluněný obývací pokoj s biokrbem a dvěma francouzskými okny, z nichž jedno vede na terasu před domem, druhé, protilehlé z kuchyně pak na zahrádku za domem.

Luxusní nábytek je zhotoven na míru, vč. tří šatních skříní s dostatkem úložného prostoru, z čehož jedna je součástí vstupního zádveří, další dvě jsou pak umístěny v patře. Komfort tohoto domu zvyšuje vedle jeho umístění, také pohodlné, zpevněné parkovací stání pro tři automobily s dlažbou BEST, zabezpečovací systém Jablotron a domácí videotelefon v přízemí i v patře. Příjezdová vrata jsou ovládána el., dálkově. V celém domě jsou zasazena dřevěná eurookna, vč. dřevěných okenních parapetů a střešní okna Velux, vytápění domu a ohřev teplé vody zajišťuje kombinovaný plynový kotel Baxi.

V koupelně umístěné v patře je rozvedeno elektrické podlahové topení. Střešní krytina na domě je Bramac, oplechování a okapy jsou v mědi. Dům je napojen na obecní vodovodní řád, odpady jsou svedeny do kanalizace. Relaxaci skýtá již zmíněná prostorná terasa, možnost odpočinku a posezení je také na zahrádce za domem. Součástí pozemku je dřevěný zahradní domek cca 2m x 4m.

Dům je velmi atraktivní svojí polohou a skvělou dopravní dostupností do Prahy, 15 minut autobusem na metro B Zličín, 8 minut autem. Dynamicky se rozvíjející obec má také dobrou dostupnost k dálnicím na všechny směry Brno, Kladno, Plzeň, nachází se v dobré dostupnosti na letiště, lokalita v blízkosti exitu 5 z dálnice D7. Dojezdová vzdálenost autem na Zličín i na Prahu 6 je cca 8, resp. 13 minut. Přímo v obci funguje mateřská i základní škola, střední integrovaná škola, pošta, potraviny, restaurace, fotbalové hřiště, sportovní areál s tenisovým kurtem a hřištěm pro děti. Okolí je protkáno cyklostezkami, vedoucími například ke zřícenině hradu Okoř.
Energetická třída náročnosti D. Koupi nemovitosti je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma zprostředkujeme a vyřídíme. Doporučujeme!

Prodej dvojgeneračního rodinného domu 6+1 258 m² se zahradou 308 m², dílnou a terasou

PRODÁNO

Smiřice, okr. Hradec králové
Cena: 6 190 000 Kč
ID4082

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 6+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme ke koupi patrový, dvougenerační a podsklepený rodinný dům o dispozici 3+kk v přízemí a 3+1 v patře, v obci Smiřice, okr. Hradec Králové, ul. 9. května, na rovinatém pozemku o celkové rozloze 460 m2.

 

Dům postavený z cihel je umístěn v atraktivní lokalitě obce, v zástavbě rodinných domů, mimo hlavní komunikaci ve slepé ulici. Dispozice domu: 1.NP: zádveří, chodba, kuchyňský kout, obývací pokoj, ložnice, koupelna, toaleta, spíž 2.NP: chodba, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, šatna, pracovna, koupelna se sprchovým koutem, bidetem a toaletou. Jednu z dominant tohoto domu, vedle jeho umístění, tvoří terasa navazující na kuchyň, skýtající příjemné posezení v naprostém soukromí. Dům byl v průběhu let 1987 až 2010 přistavován a rekonstruován. K domu náleží dílna, kterou je možné využívat jako garáž, letní kuchyň a zděná kolna.

 

Vytápění domu zajišťuje plynový kotel s rozvodem ústředního topení v celém domě, ohřev vody el. bojler. Dům je napojen na obecní vodovodní řád, odpady jsou svedeny do kanalizace. Je velmi atraktivní svojí polohou a skvělou dopravní dostupností do Hradce Králové (15 min.) a do Jaroměře (10 min.) jízdy autem.

 

Dynamicky se rozvíjející obec má veškerou občanskou vybavenost: MÚ, ŽŠ, MŠ, zdravotní středisko, lékárna, veterinární ordinace, obchody, večerka, restaurace, tělocvična, tenisové kurty/hala, fotbalové hřiště. Pro milovníky přírody a sportovního vyžití se nabízí cyklostezka v blízkosti domu, vedoucí z Hradce Králové do Kuksu. Otevření úseku dálnice D11 z Hradce Králové do Jaroměře je naplánováno na letošní rok. Energetická třída náročnosti “G“, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Koupi nemovitosti je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma zprostředkujeme a vyřídíme. Doporučujeme!

Prodej rodinného domu se zahradou a saunou 118 m², pozemek 367 m²

PRODÁNO

Nýřany, okres Plzeň sever
Cena: 5 997 000 Kč
ID4073

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 5+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Klikněte na tlačítko Virtuální prohlídka a projděte si dům. Klikejte na kruhy na podlaze.

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi nadstandardní, třípodlažní řadový dům v Nýřanech, Plzeň server. Dům o dispozici 5+1 s garáží a dílnou, se nachází v klidové části města Nýřany a dále nabízí nadstandard, saunu se sprchou, fitness, dvě koupelny, 2x samostatné WC. Udržovaná rovinatá zahrada se rozprostírá na pozemku o celkové výměře 367 m2. Zastavěná plocha tvoří výměru 118 m2.

Dům prošel celkovou rekonstrukcí a to včetně zahrady, s dokončením jaro 2014. Vjezd na pozemek je komfortně řešen dálkově ovládanou dvoukřídlou bránou, do garáže pak dálkově ovládanými sekčními vraty.

 

Technická specifikace domu vytápění zajišťuje plynový kondenzační kotel Geminox, ohřev vody je podpořen solárními panely na střeše domu, krbová vložka s výměníkem je napojena do systému vytápění. Vše je řízeno inteligentní regulací vytápění. Dům je vybaven zabezpečovacím zařízením včetně datovým a televizním rozvodem do obytných místností.
Zahrada byla kompletně nově navržena odborníkem a osázena stromy, květinami a okrasnými keři. Součástí zahrady je i skleník pro pěstování zeleniny se samostatně vyvedenou vodovodní přípojkou na zalévání, přímo u skleníku. Příjezd na zahradu je možný i samostatnými vraty.

 

Vzhledem ke kompletní rekonstrukci domu, jsou zde velmi nízké provozní náklady.

 

Třída G mimořádně nehospodárná, průkaz energetické náročnosti budovy nebyl předložen, proto uvádíme třídu G. Ihned po obdržení PENB bude údaj aktualizován.

7

Prodej rodinného domu 303 m², pozemek 1 104 m²

PRODÁNO

Králův Dvůr – Počaply, okres Beroun
Cena: 7 997 000 Kč
ID4000

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: D
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 4+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi zatím nezkolaudovanou stavbu z roku 2003 – (v současné době probíhá dokončení kolaudace) rodinný dům o současné dispozici 4+1 a velikou obytnou místností v suterénu, v obci Králův Dvůr, v lukrativní části obce Počaply, vzdálený cca 1,5 km od sjezdu z dálnice D5, na pozemku o celkové rozloze 1102 m2. Dům stojí v klidné a atraktivní části obce v zástavbě rodinných domů mimo hlavní komunikaci. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 256 m², pozemek 895 m²

PRODÁNO

ulice Tyršova, Frýdlant – část obce Frýdlant
Cena: 3 990 000 Kč
ID4004

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 3 bytové jednotky

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji zčásti podsklepený, samostatný rodinný dům disponující třemi bytovými jednotkami s vlastními vchody, dále jednou samostatnou bytovou jednotkou na zahradě a s garáží v obci Frýdlant, okr. Liberec, ul. Tyršova, na pozemku o celkové rozloze 895 m2. Dům je umístěn téměř v centru, v zástavbě rodinných domů a svým dispozičním řešením skýtá možnosti jak pohodlného bydlení pro jednu, či více rodin, tak i současně nabízí využití ke komerčním účelům, např. zřízení firmy, provozování služeb: ordinace, kadeřnictví, obchod atd. V současnosti je objekt kompletně obsazen dlouhodobými nájemníky, se zajištěným výnosem s možností postoupení nájemních vztahů budoucímu vlastníkovi. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 254 m², pozemek 579 m²

PRODÁNO

U Hřiště, Středokluky
Cena: 9 790 000 Kč
ID4002

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 4+KK

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi patrový rodinný dům o dispozici 4+kk, s dvojgaráží v obci Středokluky – Praha západ, ul. U Hřiště, na rovinatém pozemku o celkové rozloze 579 m2.

 

Dům je umístěn v klidné a atraktivní lokalitě obce v zástavbě rodinných domů, mimo hlavní komunikaci ve slepé ulici. Dispozice domu: 1.NP: zádveří, chodba, technická místnost, komora, samostatné WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem. 2.NP: chodba, 3x pokoj, koupelna s vanou, sprchovým koutem a bidetem, samostatné WC. Dominantu tohoto domu tvoří prosluněný obývací pokoj s krbem a dvěma francouzskými okny vedoucími na terasu. Další dvě francouzská okna vévodí i největšímu pokoji ze tří v patře a ústí na terasu, která skýtá překrásné výhledy na nedaleký rybník, horu Říp a České středohoří.

 

Nadstandard domu vedle jeho umístění doplňuje krb, centrální vysavač, alarm, kamerový systém a domácí videotelefon. Prostorná dvojgaráž je průchozí přímo do domu a navazuje na ni druhá technická místnost, která je vybavena umyvadlem a sprchovým koutem a do ní je možný vstup také ze zahrady. Garážová vrata, tak jako příjezdová vrata jsou dálkově, elektricky ovládány. V celém domě jsou zasazeny eurookna, dveře vč. zárubní jsou vyrobeny z masivního dřeva.

 

Vytápění domu zajišťuje kombinovaný plynový kotel Junkers se zásobníkem vody, v kombinaci s krbovou vložkou a horkovzduchem, rozvádějící teplo do místností v patře a garáže. V celé obytné části je rozvedeno podlahové topení, prostorná půda je pochozí. Dům je napojen na obecní vodovodní řád, odpady jsou svedeny do kanalizace. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

7

Prodej rodinného domu 52 m² 2+kk se zahradou 2484 m²

PRODÁNO

Libeč – okres Trutnov
Cena: Na dotaz
ID4003

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: NE
Dispozice: 2+KK

Kontakt na makléře: 731 184 517

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastoupení Úspěšné Reality VIP a majitele Vám zprostředkujeme koupi nízkoenergetické dřevostavby před dokončením o dispozici 2+kk, v obci Trutnov, část Libeč, ul. Královecká, postavené na svažitém pozemku o rozloze 2536 m2. Přízemní rodinný dům před kolaudací je umístěn v atraktivní lokalitě obce, v zástavbě rodinných domů. Ke kolaudaci je třeba zřídit pevný sjezd ze silnice k hranici pozemku. Předpokládané náklady ke zhotovení vjezdu na základě zhotovené kalkulace činní cca 260.000,-Kč.

Dispozice domu: předsíň, koupelna s WC, spíž, obývací pokoj s kuchyňským koutem a pokoj. Z vybavení domu je instalován WC, sprchový kout a elektrický bojler. V celém domě převažují francouzská okna, čímž je zajištěn dostatek světla po celý den. Nabízí se možnost zhotovení venkovní terasy s komfortním vstupem z obou hlavních místností. Další možností je rozšíření stávající dispozice tohoto domu o další obytné pokoje. Tak případně vznikne budoucí komfortní bydlení i pro vícečlennou rodinu a nebo velkorysé rozšíření o další nové prostory. Topení domu počítá s využitím krbových kamen (dosud neinstalovaných) s vnitřním nerezovým komínem a možností připojení infrapanelů.

Na pozemku je umístěn septik, voda je zajištěna z obecního vodovodu. Relaxaci zajistí zahrada, poskytující budoucímu vlastníkovi realizaci vlastních představ pro její uspořádání a využití. Energetická třída náročnosti “G“, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Tento dům je atraktivní svojí polohou, od centra Trutnova je vzdálen cca 4.5 km. V této části Podkrkonoší najdete bohatě zalesněné okolí, hory s rozmanitými možnostmi turistických a sportovních aktivit.

Zajímavostí Libče je melafyrový zatopený lom, který slouží ke koupání a rybaření. Libeč se dělí na dvě části. Stará Libeč se rozkládá podél Libečského potoka. Právě tato část je původní středověkou vsí, kde stojí kostel, hřbitov, bývalá škola, bývalý pivovar a statky. Na obou koncích vsi stávaly hrady Rechenburk a Bolkov. Později vznikla Nová Libeč a prochází zde železniční trať se zastávkou a státní silnice první třídy č. 16, vedoucí k hraničnímu přechodu Královec – Lubawka. Pro další informace a sjednání prohlídky nás kontaktujte.

Prodej rodinného domu 5+kk se stodolou na pozemku 2385 m2

PRODÁNO

Újezd u Berouna – Újezd
Cena: 7 490 000 Kč
ID4005

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 5+KK

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele Vám zprostředkujeme koupi patrového, rodinného domu o dispozici 5+kk se dvěma koupelnami a stodolou v obci Újezd, katastrální území Újezd u Hořovic, okr. Beroun, na rozlehlém pozemku o celkové rozloze 2385m2.

Zrekonstruovaný dům je umístěn v klidné a atraktivní lokalitě obce, v zástavbě rodinných domů, mimo hlavní komunikaci ve slepé ulici s překrásným výhledem na široké okolí. Dispozice domu: 1.NP: chodba s dřevěným schodištěm do podkroví, pokoj využívaný jako komora, vstup do sklepa, koupelna se sprchovým koutem a s WC, pracovna, obývací pokoj s kuchyňským koutem. 2.NP: vstupní chodba, koupelna s vanou a s WC, ložnice, pokoj. Tento velkoryse řešený prosluněný pokoj nabízí možnost rozdělení pomocí příčky na dva samostatné pokoje.

Další možností je pak realizace samostatné bytové jednotky v celém prostoru podkroví, přidáním kuchyňské linky. Obytná část domu je spojena s přilehlou stodolou, kde se nabízí možnost rozšíření o další obytné části a v tuto chvíli je zde technické zázemí pro plynový kotel, el. bojler a pohodlné parkování pro osobního vůz. Tato nemovitost vzhledem k vyšší poloze pozemku skýtá překrásné výhledy na rozlehlé brdské a křivoklátské lesy a jejich historické pamětihodnosti.

V celém domě jsou zasazeny eurookna a dále dřevěná střešní okna. Dům bude v nejbližší době zateplen a opatřen stěrkou pro fasádní omítku. Vytápění domu zajišťuje kondenzační plynový kotel, v kombinaci s krbovou vložkou a horkovzduchem, rozvádějící teplo do místností v patře. Objekt je napojen na obecní vodovodní řád, v obci probíhá budování kanalizace.
Dům je velmi atraktivní svojí polohou a skvělou dopravní dostupností do Berouna, Plzně a Prahy. V obci je základní škola pro první stupeň a mateřská škola. Dále se v obci nachází hostinec, knihovna, potraviny, sportovní areál a širší občanská vybavenost je pak v nedalekých Cerhovicích.

Dopravní obslužnost je zajištěna autobusy (přímé spojení do Prahy a okolních vesnic) a vlakem z nedaleké stanice Cerhovice. Nájezd na dálnici Praha-Plzeň je vzdálen od obce asi 3 km (sjezd Cerhovice), nebo 8 km (sjezd Žebrák). Nedaleké Hořovice disponují plaveckým bazénem, aquaparkem, sportovní halou, která je v blízkosti fotbalového hřiště, zimního stadionu a tenisových kurtů a soukromou nemocnicí NH Hospital a.s., která vyniká kvalitou poskytovaných zdravotnických služeb. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Koupi nemovitosti je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma zprostředkujeme a vyřídíme. Doporučujeme!

Prodej rodinného domu 103 m² se zahrádkou

PRODÁNO

Brožíkova – Česká Třebová okr. Ústí nad Orlicí
Cena: 1 950 000 Kč
ID4070

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 3+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi rodinný dům o dispozici 3+1 se zahrádkou za domem, v blízkosti centra města, ulice Brožíkova Česká Třebová. Zastavěná plocha je 62 m2, užitná plocha 103 m2, zahrada 104 m2 a plocha pozemku 166 m2. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

7

Prodej rodinného domu 5+1

PRODÁNO

Opolany, okres Nymburk
Cena: 4 499 000 Kč
ID4010

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 5+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitelů Vám zprostředkujeme koupi částečně podsklepeného rodinného domu o dispozici 5+1, v obci Opolany, okr. Nymburk, na pozemku o rozloze 363 m2.

Částečně zrekonstruovaný patrový dům stojí v zástavbě rodinných domů. Dispozice domu: 1 NP vstupní zádveří, kuchyně, na ni navazující obývací pokoj, dětský pokoj, ložnice se šatnou, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatné WC a technická místnost o výměře 17 m2. 2. NP schodiště, chodba a dva pokoje před dokončením. Tyto prostory zaujímají cca 1/3, zbývající část pak tvoří půda.
Užitná plocha 141 m2
Plocha pozemku 363 m2
Plocha zastavěná 134 m2
Plocha zahrady 229 m2

Rekonstrukce domu probíhala postupně v posledních letech až po současnost. Vytápění domu je zajištěno elektrokotlem se sníženým tarifem, ohřev vody zajišťuje el.bojler. Dům je napojen na vodovodní řád, odpady jsou svedeny do kanalizace. Dále je na pozemku vlastní studna s užitkovou vodou.
Obec Opolany leží 7 km od Poděbrad, 14 km od Nymburku a 14 km od Kolína, s dobrou dostupností jak do těchto měst, tak i do Prahy, nebo Hradce Králové po přilehlé dálnici D11 (cca 30 min jízdy autem). Vlaková zastávka, odkud vede pravidelné přímé spojení do Prahy i do Kolína je v 2 km vzdálené obci Libice nad Cidlinou, kde je dobrá občanská vybavenost: ZŠ, MŠ, praktický lékař, zubní lékař, obchody, restaurace.

Obec Opolany leží v malebné Polabské nížině, nedaleko již zmíněného lázeňského města Poděbrady a je obklopena lužními lesy. Obcí protéká řeka Cidlina, vlévající se do řeky Labe a jsou zde ideální podmínky pro cykloturistiku, in-line brusle po cyklostezce vedoucí podél Labe a Cidliny až do Nymburka. Energetická třída náročnosti G mimořádně nehospodárná, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Koupi nemovitosti je možno financovat hypotečním úvěrem.

Prodej rodinného domu 180 m², pozemek 510 m²

PRODÁNO

Libice nad Cidlinou, okr. Nymburk
Cena: 3 790 000 Kč
ID4011

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 2+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Exkluzivně Vám zprostředkujeme koupi přízemního, částečně podsklepeného rodinného domu o dispozici 2+1 s podlahovou plochou 120 m2 (užitná 180 m2), v obci Libice nad Cidlinou ulice Na Zámostí, okr. Nymburk, na rovinatém pozemku o celkové rozloze 510 m2. Tento dům stojí ve velmi žádané lokalitě v blízkosti lázeňského města Poděbrady, na okraji obce, v zástavbě rodinných domů. Vesnicí protéká řeka Cidlina vlévající se nedaleko obce do řeky Labe a jsou zde ideální podmínky pro cykloturistiku, in-line brusle po cyklostezce vedoucí podél Labe a Cidliny až do Nymburka. Občanská vybavenost v obci: ZŠ, MŠ, praktický lékař, zubní lékař, obchody, restaurace. Energetická třída náročnosti “G“, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Nemovitost možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma zprostředkujeme a vyřídíme. Doporučujeme!

Prodej rodinného domu 129 m², pozemek 279 m²

PRODÁNO

Brandýsek, okr. Kladno
Cena: 7 690 000 Kč
ID4025

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 4+1

Kontakt na makléře: 731 184 517

Více o nemovitosti
V exkluzivním zastoupení Vám zprostředkujeme koupi patrového, částečně podsklepeného rodinného domu o dispozici 4+1 se dvěma koupelnami, suterénem a venkovním sklípkem v obci Branýsek, ul. Do zahrad, okr. Kladno, na pozemku o celkové rozloze 279 m2. Kompletně zrekonstruovaný, zateplený rodinný dům je umístěn v klidné a atraktivní lokalitě obce, v zástavbě rodinných domů, mimo hlavní komunikaci. 
Dispozice domu: 1.PP: chodba, kotelna, sklad. 1.NP: chodba, koupelna se sprchovým koutem a s WC, pokoj, obývací pokoj, kuchyně. 2.NP: chodba, koupelna s vanou a s WC, ložnice, pokoj, komora. Dominantu tohoto prostorného domu tvoří dřevěné masivní bukové schodiště v dezénu dubu, spolu s dřevěnými dubovými parketami, které tvoří podlahovou krytinu téměř ve všech prostorách  a dodávají tak spolu se zmíněným schodištěm umístěném v obývacím pokoji celému domu hřejivý a luxusní ráz. Mimo to dům oplývá dostatkem denního světla. Vytápění zajišťuje elektrický kotel, s možností instalace krbových kamen v obývacím pokoji a pro tyto účely je nově postaven komín. 

 

Objekt je napojen na obecní vodovodní řád a kanalizaci. Dům je velmi atraktivní svojí polohou, obec leží 6 km severovýchodně od Kladna a vede z ní přímé jak autobusové, tak vlakové spojení do Prahy, Kladna a Kralup nad Vltavou. Dostupnost autem do Prahy po dálnici D7 za 15 min na Zličín, dále možnost BUSem přímého spojení na metro A Veleslavín. Také je v obci zajištěna kompletní občanská vybavenost: ZŠ, MŠ, praktický lékař, zubař, lékárna, obchody s potravinami, restaurace, kavárna, pošta. Jedná se o to klidnou lokalitu avšak s řadou možností pro sportovní vyžití. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Koupi nemovitosti je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma zprostředkujeme a vyřídíme. Doporučujeme!
7

Prodej rodinného domu s garáží, pozemek 1255 m²

PRODÁNO

Všejany, okr. Mladá Boleslav
Cena: 3 490 000 Kč
ID4001

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: C
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 3+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastoupení Vám zprostředkujeme koupi částečně podsklepeného rodinného domu, o dispozici 3+1 s předzahrádkou, udržovanou zahradou za domem a garáží, v obci Všejany okr. Mladá Boleslav, ulice Nádražní na pozemku o celkové rozloze 1255m2.

Přízemní dům stojí v okrajové a velmi malebné části obce, v zástavbě venkovských rodinných domů. Tento architektonicky skvostný dům z počátku dvacátého století prošel částečnou rekonstrukcí v uplynulých letech, kdy byla provedena výměna střešní krytiny, původních špaletových oken za eurookna a částečně elektroinstalace.

Půda je přístupná ze vstupní chodby a nabízí možnosti rozšíření stávající dispozice domu o vestavbu dalších obytných prostor. Stávající vytápění domu je zajištěno kamny na tuhá paliva a ohřev vody pak el. bojlerem. Na pozemku stojí již zmíněná garáž a kolny, zahrada je tvořena převážně ovocnými stromy a okrasnými dřevinami. Dům je napojen na obecní vodovod, na pozemku je také studna s užitkovou vodou. Odpady jsou svedeny do kanalizace. Umístění domu zaručuje příjemné a klidné bydlení v prostředí obklopeném krásnou okolní přírodou a lesy.

Obec leží v úrodné krajině Polabské nížiny, protéká jí říčka Vlkava a je zde koupaliště, mateřská škola, kadeřnice, kosmetička, obecní úřad, hasičská zbrojnice, obecní pohostinství a s městy Nymburk a Mladá Boleslav ji spojuje významná železniční trať. Výborná dostupnost na dálnici D10 (exit 27), Praha je vzdálená 30 min. jízdy autem, Mladá Boleslav pak 20 min. Energetická třída náročnosti C -úsporná. Koupi domu je možno financovat hypotéčním úvěrem ,který Vám zdarma zprostředkujeme a vyřídíme.

Prodej dvou domů – ubytovacích zařízení 335 m²

PRODÁNO

Mala Duba, Chorvatsko
Cena: na vyžádání
ID4026

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 2

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

CENA K JEDNÁNÍ. NABÍZÍME VÁM EXKLUZIVNĚ K PRODEJI VILOVÝ KOMPLEX TVOŘENÝ DVĚMA SAMOSTATNÝMI DOMY SE TŘEMI APARTMÁNY, SITUOVANÝ PŘÍMO U PLÁŽE v letovisku Živogošče – Mala Duba na Dalmátském pobřeží. Vila je umístěna v 1. řadě od pobřeží v území s již konečnou výstavbou a je tak pro svoje umístění velmi atraktivní. Vilový komplex o dvou samostatných domech s vlastním pozemkem o výměře 850 m2 a vlastním bazénem nabízí celkem 3 kompletně vybavené samostatné apartmány s terasou a balkony s výhledem na moře. Pohodlné parkování pro 4 osobní automobily je zajištěno jak v garáži, tak i v tomto komplexu na vlastním pozemku. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 178 m², pozemek 778 m²

PRODÁNO

Škroupova, Šestajovice okres Praha – východ
Cena: 8 399 000 Kč
ID4017

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: B
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 5+KK

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji novostavbu jedinečného přízemního atriového rodinného domu o dvou bytových jednotkách s dispozicí 5+kk a 1+kk s energetickou náročností s nejlepšími parametry ve třídě „B“, v obci Šestajovice, okr. Praha Východ, na pozemku o celkové rozloze 778 m2.Dům stojí v atraktivní lokalitě obce, v nedávno vzniklé zástavbě rodinných domů.Dominantu tohoto domu tvoří vysunuté svislé monolitové prvky s kamenným obkladem ze štípaného pískovce,spolu s dřevěnou zastřešenou terasou.Do těchto monolitových prvků jsou zasazeny speciální okna kopírující tento tvar,dotvářející unikátní charakter této stavby s dostatkem světla po celý den. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

7

Prodej rodinného domu 180 m², pozemek 2 784 m²

PRODÁNO

Pod Sukovem, Kutná Hora – Hlouška
Cena: 7 900 000 Kč
ID4021

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 2+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji rodinný dům o současné dispozici 2+1 v obci Kutná Hora, stojícím na rozlehlém, mírně svažitém pozemku o celkové rozloze 2 784 m2. Dům ve tvaru otevřeného L, situovaný na jih, je zasazen do unikátního, klidného a vyvýšeného místa s jedinečným výhledem na historickou část Kutné Hory mimo hlavní komunikaci. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 160 m², pozemek 520 m²

PRODÁNO

Nová Ves I – Ohrada, okres Kolín
Cena: 3 850 000 Kč
ID4022

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 5+KK

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji novostavbu samostatného rodinného domu o dispozici 5+kk, zkolaudovaného v roce 2008, v obci Nová Ves I -Ohrada,okr. Kolín, na udržovaném pozemku o celkové rozloze 520 m2. Dům stojí v klidné a atraktivní lokalitě obce v zástavbě rodinných domů mimo hlavní komunikaci. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 184 m², pozemek 5 308 m²

PRODÁNO

Chlístovice, okres Kutná Hora
Cena: 4 990 000 Kč
ID4023

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 5+KK

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji nadstandartní venkovské sídlo ve středočeské obci Chlístovice, 10 km od Kutné Hory. Původní dům z roku 1900 je kompletně a plnohodnotně zrekonstruován a zkolaudován k trvalému užívání v roce 2005. Umístěn je ve středu krásného, rozlehlého pozemku o výměře 5.308 m2 a stojí ve vyvýšené klidné části obce s 350-ti obyvateli. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

7

Prodej rodinného domu 164 m², pozemek 798 m²

PRODÁNO

V Úvozu, Kněževes
Cena: 5 490 000 Kč
ID4018

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 3+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji exkluzivně patrový, částečně podsklepený rodinný dům o současné dispozici 3+1, po částečné rekonstrukci v obci Kněževes, okr. Praha -západ, na pozemku o rozloze 798 m2. Dům stojí ve slepé ulici, v klidné části obce mimo hlavní komunikaci, na pečlivě udržovaném pozemku s okrasnou zahradou. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Pronájem rodinného domu 295 m², pozemek 1 201 m²

PRONAJATO

ulice Skřivanová, Jesenice – část obce Zdiměřice
Cena: 35 000 Kč
ID4019

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 6+KK

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Naše společnost Vám exkluzivně zprostředkuje pronájem samostatně stojícího, velkoryse řešeného rodinného domu o dispozici 6+kk, s dvěma místnostmi a garáží v podzemním podlaží a okrasnou vzrostlou zahradou na pozemku o celkové výměře 1201 m2. Dům stojí v lukrativní rezidenční části obce Jesenice, část Zdiměřice, ul. Skřivanová na Praze-západ a je vzdálený 7 minut pěšky od průhonického parku a zastávky BUS. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 146 m², pozemek 681 m²

PRODÁNO

Plaňany – část obce Hradenín, okres Kolín
Cena: 3 590 000 Kč
ID4020

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 5+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji patrový, částečně podsklepený rodinný dům s garáží o dispozici 5+1, po rekonstrukci v obci Plaňany, část Hradenín, okr. Kolín na pozemku o rozloze 681 m2. Dům se nachází v klidné části obce mimo hlavní komunikaci s krásným výhledem na unikátní tvrz. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

7

Prodej rodinného domu 168 m², pozemek 287 m²

PRODÁNO

Semilská, Praha 9 – Kbely
Cena: 3 970 000 Kč
ID4024

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: specifická

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji patrový, částečně podsklepenný rodinný dům o dvou samostatných bytových jednotkách v městské části Prahy 9-Kbely, ulice Semilská na pozemku o rozloze 287m2. Tento dům stojí v žádané lokalitě hlavního města Prahy, v zástavbě rodinných domů. Dispozice domu v přiloženém plánku. Dům z počátku dvacátého století prošel zásadní rekonstrukcí v sedmdesátých letech a následně v devadesátých letech, kdy byla téměř kompletně provedena výměna elektroinstalace v mědi a v podkroví vybudována další bytová jednotka. Podlahy v domě betonové, v podkroví dřevěné, to je zatepleno. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 137 m², pozemek 933 m²

PRODÁNO

Riegrova, Pečky
Cena: 3 150 000 Kč
ID4027

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 4+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji samostatný patrový cihlový rodinný dům 4+1 v obci Pečky, na pozemku o velikosti 933 m2. Dům v osobním vlastnictví se nachází v klidné vilkové čtvrti. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 483 m², pozemek 1 052 m²

PRODÁNO

Tylova, Vrdy – Dolní Bučice
Cena: 3 290 000 Kč
ID4028

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 5+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji pěkně udržovaný dvougenerační rodinný dům v obci Dolní Bučice, spadající pod obec Vrdy, zkolaudovaný v roce 1974, na pozemku o celkové rozloze 1052 m2. Tento dům stojí v klidné a atraktivní lokalitě obce v zástavbě rodinných domů, na samém konci obce s překrásným výhledem na okolní přírodu. Dům samotný oplývá nejen velkoryse řešenými prostorami a světlostí obytných místností, ale také pečlivě udržovanou zahradou s množstvím okrasných dřevin. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

7

Prodej rodinného domu 115 m², pozemek 203 m²

PRODÁNO

Přerov nad Labem, okres Nymburk
Cena: 2 990 000 Kč
ID4029

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 4+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji krásný rodinný dům, který se nachází v obci Přerov nad Labem. Rodinný dům je samostatně stojící, nepodsklepený, s jedním nadzemním podlažím a podkrovím. Zahrnuje jednu bytovou jednotku o velikosti 4+1. Dům je napojen na veřejný rozvod elektro, kanalizace a plynu, voda je přivedena z vlastní studny. Základy jsou kamenné. Svislé konstrukce zděné ze smíšeného zdiva, v podkroví SDK příčky, stropy dřevěné trámové, částečně palubkové a SDK podhledy. Střecha sedlová a pultová, střešní krytina betonová tašková. Schodiště dřevěné. Vnitřní omítky štukové hladké, fasáda je opatřena zateplovacím systémem, strukturovanou omítkou, dřevěným obkladem. Okna jsou dřevěná zdvojená, plastová, střešní, dveře dřevěné náplňové. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 130 m², pozemek 716 m²

PRODÁNO

Nová Ves I, okres Kolín
Cena: 1 998 000 Kč
ID4030

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 3+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji přízemní rodinný dům o dispozici 3+1, po částečné rekonstrukci v obci Nová Ves I, část obce Ohrada, okr. Kolín, na rovinatém pozemku o celkové rozloze 716 m. Tento dům stojí ve velmi žádané lokalitě přiléhající ke Kolínu, mimo hlavní komunikaci, ve slepé ulici v zástavbě rodinných domů. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 365 m², pozemek 1 071 m²

PRODÁNO

Lovčická, Praha – Klánovice
Cena: 8 300 000 Kč
ID4031

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: specifická

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji zčásti podsklepený, samostatný rodinný dům se třemi bytovými jednotkami a bazénem v obci Klánovice, ul. Lovčická na pozemku o celkové rozloze 1071m2. Tento dům stojí téměř v centru, v klidné části obce v zástavbě rodinných domů a svým dispozičním řešením skýtá možnosti jak pohodlného bydlení pro jednu i více rodin, tak i současně nabízí využití ke komerčním účelům, např. zřízení firmy, provozování služeb: ordinace, kadeřnictví, obchod atd. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

7

Prodej rodinného domu 134 m², pozemek 858 m²

PRODÁNO

Klučov, okres Kolín
Cena: 1 799 000 Kč
ID4032

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 4+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji samostatný patrový rodinný dům 4+1 v obci Klučov, na pozemku o velikosti 858 m2. Dům v osobním vlastnictví se nachází v klidné lokalitě obce nedaleko centra. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 120 m², pozemek 977 m²

PRODÁNO

Do Průhonu, Mukařov – Žernovka
Cena: 4 800 000 Kč
ID4033

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 5+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Byt za dům? Uvažujete o změně bydlení? Ano, vyměňte bydlení v paneláku za příjemné žití v rodinném domě, který Vám exkluzivně nabízíme v obci Mukařov – Žernovka. Pozemek se zahradou s ovocnými stromy a ořešáky o výměře 977 m2, z velké části uzavřené pro venkovní okolí, Vám poskytne maximální soukromí. Dům o současné dispozici 5+1 prošel téměř kompletní rekonstrukcí se zachováním původního stylu stavby před rokem 1900. Nové jsou podlahy, dřevěná euro okna, dveře, střecha, komín, topení, voda, z velké části elektroinstalace v mědi. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 190 m², pozemek 493 m²

PRODÁNO

Na Průhoně, Pňov – Předhradí
Cena: 3 690 000 Kč
ID4034

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 3+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný, částečně podsklepený rodinný dům o dispozici 3+1,po rozsáhlé, kompletní rekonstrukci, která proběhla v roce 2010 až po současnost, kdy byla částečně obložena fasáda dřevěnými palubkami, v malebné obci Pňov-Předhradí, na rovinatém, velmi pěkně udržovaném pozemku o rozloze 493 m2. Nachází se v klidné části slepé ulice v zástavbě jediné řady rodinných domů s výhledem na louku a volné prostranství se zelení před domem. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

7

Prodej rodinného domu 149 m², pozemek 1 304 m²

PRODÁNO

Hornická stezka, Karviná – část obce Fryštát
Cena: 1 390 000 Kč
ID4035

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 2+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji cihlový přízemní rodinný dům, o dispozici 2+1 s okrasnou, rovinatou zahradou, v centru obce Karviná – Fryštát, ul. Hornická stezka, na pozemku o celkové rozloze 1304 m2. Dům postavený na začátku minulého století se nachází v lukrativní, historické části obce, mimo hlavní komunikaci na pěkně udržovaném pozemku se vzrostlými stromy a okrasnými dřevinami a je možné jej využívat jak k trvalému bydlení, tak i k rekreaci. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 62 m², pozemek 516 m²

PRODÁNO

Elišina třída, Nymburk
Cena: 2 199 000 Kč
ID4036

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 2+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům v centru Nymburka, Eliščina třída, řešeného jako 2+1, na pozemku o velikosti 516 m2. Cihlový dům v osobním vlastnictví se nachází v centru města. Dispoziční řešení: vstupní chodba, kuchyně, samostatné WC, koupelna s vanou a připojením na pračku, 2 samostatné neprůchozí pokoje, v patře je možnost na 2 další pokoje. Dvojitá špaletová okna, podlahy dlažba, lino, oba pokoje pravé parkety. Nová střešní krytina (šablony) na polovině domu, opravený komín s oplechováním. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 291 m², pozemek 493 m²

PRODÁNO

Vrbčany, okres Kolín
Cena: 5 500 000 Kč
ID4037

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 4+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji vkusně zrekonstruovaný rodinný dům z roku 1893, který je umístěn na pozemku o celkové výměře 493 m2, v obci Vrbčany, vzdálené 30 km od Prahy (25 minut autem na Černý Most). Dům je o dispozici 4+1 a užitné ploše 291 m2. V přízemí se nachází vstupní hala, po pravé straně se nachází kuchyň se vstupem do koupelny a obývacího pokoje, dále vstup do místnosti s technickým zázemím. Po levé straně se nachází vstup do ložnice a dále pokoj pro hosty, kde se nachází druhá koupelna. Na konci vstupní haly můžete vyjít přímo na nádvoří, kde naleznete pergolu se zázemím. Dále je zde vstup do rozlehlých půdních prostor s užitnou plochou cca 220 m2, které nabízejí možnosti velmi zajímavé vestavby. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

7

Prodej rodinného domu 174 m², pozemek 993 m²

PRODÁNO

Dobřichov, okres Kolín
Cena: 3 450 000 Kč
ID4038

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 5+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji patrový rodinný dům v Dobřichově, řešeného jako 5+1, na pozemku o velikosti 993 m2. Cihlový dům v osobním vlastnictví má charakter nízkoenergetického rodinného domu s vynikajícím hodnocením PENB (třída B) a je orientován na V-Z. Jeho kompletní měsíční náklady nepřesahují částku 1 000,– Kč. Dispoziční řešení, přízemí: chodba, koupelna s vanou, sprchovým koutem, sušákem ručníků a samostatným WC, technická místnost s bojlerem a domácí vodárnou, kuchyně s prostorným obývacím pokojem, ložnice. V patře jsou další 2 samostatné neprůchozí pokoje a další prostorný pokoj. V patře je potřeba dokončit podlahy podle představ nového majitele. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu – novostavba 184 m², pozemek 751 m²

PRODÁNO

Tuhaň, okres Mělník
Cena: 2 990 000 Kč
ID4039

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 2+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji novostavbu rodinného domu s garáží o dispozici 2+1, (lze rozšířit na 5 +1) zkolaudovaného v roce 2007 v obci Tuhaň, část Větrušice, okr. Mělník(7km) na pozemku o rozloze 751 m2. Dům stojí v klidné části na okraji obce v zástavbě rodinných domů mimo hlavní komunikaci. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 129 m², pozemek 1 079 m²

PRODÁNO

Úvalská, Doubravčice
Cena: 6 493 000 Kč
ID4040

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 4+KK

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

NEPLATÍTE daň z nabytí. Exkluzivně Vám nabízíme novostavbu rodinného domu 4 kk na 1079 m2 velikém pozemku, se zastavěnou plochou 149 m2, v obci DOUBRAVČICE ul.Úvalská, vzdálené jen 37 km od centra Prahy přes Říčany, do Českého Brodu a Úval 8 km a do Říčan 12 km. Dispozice domu: chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, dva pokoje, koupelna, samostatné WC, technická místnost. Příjemnou atmosféru doplňuje prostorná terasa o velikosti 28 m2. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

7

Prodej rodinného domu 300 m², pozemek 767 m²

PRODÁNO

Strančická, Všestary, Mnichovická ulice
Cena: 3 799 000 Kč
ID4041

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 5+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji přízemní rodinný dům o dispozici 5+1, po částečné rekonstrukci v obci Všestary, okr. Praha Východ, na pozemku o rozloze 767 m2. Dva pokoje jsou situované na sever do ulice. Zbývající tři obytné místnosti mají okna situované na jih do zahrady, včetně kuchyně s jídelnou, kde dominuje francouzské okno se vstupem na terasu, na zahradě za domem. Tato zahrada skýtá soukromí a je obklopena okolní zelení. Rekonstrukce domu probíhala v roce 2008. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 119 m², pozemek 485 m²

PRODÁNO

Bakov nad Jizerou – Chudoplesy, okres Mladá Boleslav
Cena: 4 190 000 Kč
ID4042

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 5+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Chcete bydlet 5 minut od centra Mladé Boleslavi s výhledem na Ještěd? Toto vám splní koupě poloviny dvojdomu v Chudoplesích. Montovaný dům (dřevostavba) na vlastním pozemku (485 m2) o čisté obytné podlahové ploše 119 m2, bude vystavěn dle vašich nároků na standardní vybavení a dispozici v kompletně urbanizovaném projektu U1K Chudoplesy. Nízké provozní náklady jsou samozřejmostí. V současné době je možno prohlédnout některé z již realizovaných domů. Neváhejte a vyberte jeden z posledních čtyř domů. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 123 m², pozemek 165 m²

PRODÁNO

Prokopova, Kostelec nad Černými lesy
Cena: 3 490 000 Kč
ID4043

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 3+KK

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele Vám zprostředkujeme koupi přízemního rodinného domu, o dispozici 3+kk s dvorkem za domem, stojícího v centru obce Kostelec nad Černými lesy Praha východ, ulice Prokopova, na pozemku o rozloze 165m2.

Přízemní dům stojí v žádané lokalitě, v zástavbě rodinných domů. Dům skýtá možnosti budoucí rekonstrukce dle vlastních představ, vzhledem ke skutečnosti, že do dnešní doby neprošel zásadními stavebními úpravami. Ústřední vytápění domu zajišťuje kotel na tuhá paliva a ohřev vody pak el. bojler, umístěny v technické místnosti.
V zadním traktu domu je již zmíněný dvorek skýtající klid a soukromí. Umístění domu zaručuje příjemné bydlení v centru obce s veškerými službami na dosah. Kostelec nad Černými lesy je velmi žádaná lokalita, vzdálena jen 16 km od hranice Prahy s příměstskou integrovanou dopravou (Praha – Háje) a plnou občanskou vybaveností: MŠ, ZŠ, obchody, lékaři, pošta, restaurace, fotbalové hřiště, dále místní zámek a pivovar.

Přímá linka autobusu jezdí na metro C – Praha Háje. Energetická třída náročnosti G mimořádně nehospodárná, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Nemovitost možno financovat hypotečním úvěrem.

7

Prodej rodinného domu 178 m², pozemek 1 084 m²

PRODÁNO

Zámostí – Rožďalovice
Cena: 1 450 000 Kč
ID4044

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 2 bytové jednotky

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji cihlový rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami v obci Rožďalovice – Zámostí, na pozemku o velikosti 1 084 m2. Celková zastavěná plocha obytného domu je 178 m2, užitná plocha je 158 m2. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 87 m², pozemek 374 m²

PRODÁNO

Poděbradská, Vrbová Lhota
Cena: 1 199 000 Kč
ID4045

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 2+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům v obci Vrbová Lhota, okr. Nymburk, řešeného jako 2+1, na pozemku o velikosti 374 m2. Dispoziční řešení: vstupní předsíň, chodba, kuchyně, samostatné WC, koupelna s vanou, technická místnost, 2 samostatné neprůchozí pokoje, v patře je možnost dostavby 2 dalších pokojů a sociálního zařízení. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej ubytovacího zařízení

PRODÁNO

Dýšina-Nová huť
Cena: na vyžádání
ID4046

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: Ubytovna

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji lukrativní komerční pozemek o celkové rozloze 14 811 m2 se třemi funkčními objekty s širokým využitím především jako ubytovna pro zaměstnance s výbornou dostupností a s možností zřízení skladovacích prostorů na původních základech dnes již neexistujících hal. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

7

Prodej rodinného domu 80 m², pozemek 528 m²

PRODÁNO

Miskovice, okres Kutná Hora
Cena: 1 360 000 Kč
ID4047

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 2+KK

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji přízemní rodinný dům o dispozici 2+kk s okrasnou zahradou v malebné obci Miskovice , okr. Kutná Hora, na pozemku o celkové rozloze 528m2. Dům se nachází v klidné části obce na udržovaném pozemku s ozdobnými kamennými zídkami a vzrostlými stromy a je možné jej využívat jak k trvalému bydlení,tak i k rekreaci. Jeho poloha skýtá dostatečné soukromí. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 134 m², pozemek 1 095 m²

PRODÁNO

Italská, Milovice – Mladá
Cena: 3 099 000 Kč
ID4048

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 4+KK

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji nadstandardní byt.jednotku v řadovém bytovém domě o dispozici 4+kk (obytná plocha 134 m2), zrekonstruovaném v roce 2003 v Milovicích, stojícím na pozemku o celkové rozloze 1095 m2. Tento dům stojí v klidné lokalitě obce v zástavbě rodinných a bytových domů a každá bytová jednotka disponuje vlastním vchodem. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 85 m², pozemek 1 266 m²

PRODÁNO

Nová, Veltruby
Cena: 2 790 000 Kč
ID4049

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 4+KK

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji patrový,částečně podsklepený rodinný dům s garáží o dispozici 4+kk, po započaté rekonstrukci v obci Veltruby, část Hradišťko I,okr. Kolín, na pozemku o rozloze 1266 m2. Tento dům stojí ve velmi žádané lokalitě přiléhající ke Kolínu, mimo hlavní komunikaci. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

7

Prodej rodinného domu 125 m², pozemek 271 m²

PRODÁNO

Kovanice, okres Nymburk
Cena: 1 980 000 Kč
ID4050

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 4+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji patrový rodinný dům Nymburk, část Kovanice, řešeného jako 4+1, na pozemku o velikosti 271 m2. Dům v osobním vlastnictví se nachází v klidné lokalitě obce nedaleko centra a je orientován na V-Z. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 122 m², pozemek 86 m²

PRODÁNO

Tůmova, Kolín – Kolín VI
Cena: 1 899 000 Kč
ID4051

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 4+KK

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji dobře udržovaný částečně podsklepený rodinný dům o dispozici 4+kk s garáží a terasou na pozemku o rozloze 86 m2 v žádané lokalitě Kolína,ul.Tůmova. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 186 m², pozemek 953 m²

PRODÁNO

Karfíkova, Praha – Šeberov
Cena: 9 900 000 Kč
ID4052

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 5+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu o dispozici 5+1, zkolaudovaného v roce 2005 v městské části Prahy, Šeberov-Hrnčíře, na čtvercovém pozemku o celkové rozloze 953m2. Tento dům byl velice málo obýván a stojí v klidné a atraktivní lokalitě obce, v zástavbě rodinných domů mimo hlavní komunikaci. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

7

Prodej rodinného domu 76 m², pozemek 301 m²

PRODÁNO

Otročiněves, okres Beroun
Cena: 1 099 000 Kč
ID4053

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 2+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům v obci Otročiněves, okres Beroun, o velikosti 2+1, na pozemku o velikosti 301 m2. Dům v osobním vlastnictví se nachází v klidné části obce. Dispoziční řešení: vstupní chodba, kuchyně, 2 samostatné neprůchozí pokoje, v půdním prostoru je možnost 2 dalších pokojů.Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 106 m², pozemek 484 m²

PRODÁNO

Přílepy – část obce Přílepy, okres Rakovník
Cena: 998 000 Kč
ID4054

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 1+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům o dispozici 1+1 s rozlohou 61 m v obci Přílepy, okr. Rakovník. Cihlový dům z třicátých let minulého století se sedlovou střechou a garáží stojí na rovinatém pozemku o celkové ploše 431 m2. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 76 m², pozemek 538 m²

PRODÁNO

Netřebice, okres Nymburk
Cena: 899 000 Kč
ID4055

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 5+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům v obci Netřebice, o velikosti 5+1, na pozemku o velikosti 538 m2. Dům v osobním vlastnictví se nachází v klidné části obce. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

7

Prodej rodinného domu 105 m², pozemek 353 m²

PRODÁNO

Tř. Jana Švermy, Pečky
Cena: 2 400 000 Kč
ID4056

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 3+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům v Pečkách, řešeného jako 3+1, na pozemku o velikosti 353 m2. Částečně podsklepený cihlový dům v osobním vlastnictví se nachází nedaleko centra, tř. Jana Švermy a je orientován na V-Z. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 263 m², pozemek 98 m²

PRODÁNO

Nad Turbovou, Praha – Košíře
Cena: 4 250 000 Kč
ID4057

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 1/2

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji ideální 1/2 samostatného rodinného domu se třemi bytovými jednotkami, prostornou půdou a přízemními nebytovými prostorami v lukrativní městské části Prahy – Košíře, ul. Nad Turbovou, stojícího na pozemku o rozloze 98m2. Tento dům, postavený v roce 1956, stojí v klidné části obce uprostřed zeleně přírodního parku Košíře, v zástavbě rodinných domů a skýtá pohled do zeleně a současně nabízí bezproblémové parkování a skvělou dosažitelnost do centra Prahy, cca 15 min MHD stanice metra Anděl. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 130 m², pozemek 411 m²

PRODÁNO

ul. Nerudova, Libice nad Cidlinou
Cena: 2 899 000 Kč
ID4058

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 4+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji patrový, částečně podsklepený rodinný dům o dispozici 4+1 v obci Libice nad Cidlinou, ulice Nerudova, okr. Nymburk, na rovinatém pozemku o celkové rozloze 411 m. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

7

Prodej domu se čtyřmi bytovými jednotkami a garáží

PRODÁNO

Lyžařská, Jánské Lázně
Cena: 14 990 000 Kč
ID4059

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 4 jednotky

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele Vám zprostředkujeme koupi patrového rodinného domu s garáží a se čtyřmi bytovými jednotkami o dispozicích 3 x 2+1 a 1x 1+kk v Jánských Lázních, ul. Lyžařská, stojícím na svažitém pozemku o celkové rozloze 745m2.

Dům je vystavěn půdorysně zrcadlově s přiléhajícím sousedním domem a je umístěn v klidné a atraktivní lokalitě obce, v zástavbě rodinných domů, mimo hlavní komunikaci.

Dispozice domu: 1.PP vstupní zádveří, chodba, hala, bytová jednotka 1+kk se sprchovým koutem a toaletou, kotelna, sprchový kout a toaleta. 1.NP vstupní veranda, chodba, bytová jednotka 2+1 s balkonem. 2NP bytová jednotka 2+1 s balkonem. 3. NP bytová jednotka 2+1 s balkonem. Každá z bytových jednotek o dispozici 2+1 má výměru cca 75 m2. Vytápění domu zajišťuje kondenzační plynový kotel. Objekt je napojen na vodovodní řád, odpady jsou svedeny do kanalizace. Na pozemku pod domem stojí dvojgaráž před dokončením.

Dům je obývaný, zvětší části však v původním stavu a nabízí tak možnost vybudování apartmánů, či jiné velkorysé využití. Velikou výhodou tohoto domu vedle jeho lukrativní polohy v těsné blízkosti lyžařské sjezdovky, je stále rostoucí zájem o tuto vyhlášenou rekreační oblast. V zimních měsících jsou Janské Lázně ideální místo pro lyžaře a běžkaře, v letním období se jedná o výchozí bod pro turisty a cyklisty. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.
Turisty láká i unikátní krkonošský projekt, 1300 m dlouhá stezka v korunách stromů, kdy došlo k propojení s Krkonošským národním parkem. Janské Lázně leží na úpatí Černé hory, své jméno nesou po termálním pramenu a lázně jako takové patří k nejstarším v Čechách, byly založeny v 17. století. Trutnov je vzdálený 15 km, Vrchlabí 18 km, Dvůr Králové 30 km. Koupi nemovitosti je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma zprostředkujeme a vyřídíme.

Prodej rodinného domu 170 m², pozemek 963 m²

PRODÁNO

Starokolínská, Kutná Hora – Malín
Cena: 2 190 000 Kč
ID4060

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 2

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji dvougenerační zděný rodinný dům, v obci Kutná Hora, část Malín, ulice Starokolínská, stojící v zástavbě rodinných domů, na pozemku o celkové rozloze 963 m2. Patrový, podsklepený dům o dvou samostatných bytových jednotkách, se nachází v klidné části obce mimo hlavní komunikaci. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 98 m², pozemek 3 231 m²

PRODÁNO

Křinec – Sovenice, okres Nymburk
Cena: 890 000 Kč
ID4061

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 3+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům v obci Sovenice u Nymburka, řešeného jako 3+1, na pozemku o velikosti 3231 m2. Dům v osobním vlastnictví se nachází v klidné lokalitě obce nedaleko centra. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

7

Prodej rodinného domu 81 m², pozemek 422 m²

PRODÁNO

Za Kovárnou, Sány
Cena: 849 000 Kč
ID4062

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 4+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům v obci Sány, okres Nymburk, na pozemku o velikosti 422 m2. Dům v osobním vlastnictví se nachází v klidné lokalitě obce nedaleko centra. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 82 m², pozemek 607 m²

PRODÁNO

Plaňany, okres Kolín
Cena: na vyžádání
ID4063

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 5+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji patrový,částečně podsklepenný rodinný dům s garáží o dispozici 5+1,po rozsáhlé rekonstrukci v obci Plaňany, část Hradenín,okr. Kolín na pozemku o rozloze 607 m2. Dům se nachází v klidné části obce mimo hlavní komunikaci s krásným výhledem na unikátní tvrz. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 356 m², pozemek 1 127 m²

PRODÁNO

Žehuň, okres Kolín
Cena: 890 000 Kč
ID4064

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 2+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 v obci Žehuň, okr. Kolín, na pozemku o celkové rozloze 1127 m2. Rodinný dům se nachází v klidné části obce a je vhodný pro rodinu, která ocení klid a soukromí. Jedná se původní stavení se zánovní střechou a budoucímu majiteli nabízí po rekonstrukci možnost jak k trvalému bydlení, tak i využití jako rekreační chalupu. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

7

Prodej rodinného domu 115 m², pozemek 377 m²

PRODÁNO

Okružní, Brandýs nad Labem – Stará Boleslav
Cena: 3 150 000 Kč
ID4065

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 3+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji rodinný dům v obci Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, řešeného jako 3+1, na pozemku o velikosti 377 m2. Cihlový dům v osobním vlastnictví se nachází v klidné lokalitě obce, ulice Okružní. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej domu 240 m², pozemek 215 m²

PRODÁNO

ulice Na Obci, Poděbrady
Cena: 3 900 000 Kč
ID4066

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji činžovní dům v ulici Na Obci, Poděbrady, určeného k rekonstrukci. Dům se nachází na pozemku o výměře 215 m², zastavěná plocha je 160 m², užitková plocha je 240 m². Patrový řadový cihlový dům má k dispozici 3 bytové jednotky. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Prodej rodinného domu 200 m², pozemek 662 m²

PRODÁNO

ul. Zahradní, Zruč nad Sázavou
Cena: 2 290 000 Kč
ID4067

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 5+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji patrový,částečně podsklepený rodinný dům o dispozici 5+1,po částečné rekonstrukci v obci Zruč nad Sázavou,ulice Zahradní, na pozemku o rozloze 662m². Dům se nachází v klidné části obce,mimo hlavní komunikaci v zástavbě rodinných domů. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

7

Prodej podsklepeného rodinného domu 4+1 se zahradou a garáží

AKTUÁLNÍ

ul. Lysolajská, Praha -6
Cena: 19 490 000 Kč
ID4068

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 4+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele vám zprostředkujeme koupi zděného rodinného domu 4+1 s obytným podkrovím, garáží a zahradou v městské části Prahy 6 – Suchdol, ulice Lysolajská, na pozemku o celkové rozloze 378 m2. Dům z čtyřicátých let minulého století svým současným stavem a především atraktivním umístěním v klidné lokalitě s okolní zástavbou rodinných domů skýtá po případné rekonstrukci (není nezbytně nutná), možnosti jak budoucího komfortního bydlení pro jednu, či dvou rodin, tak možné využití ke komerčním účelům, např. zřízení firmy, provozování služeb: ordinace, kadeřnictví, obchodu atd.

Dispozice domu: suterén (27,40m2): sklep. Přízemí (79,50m2): zádveří, chodba se schodištěm, 2xpokoj + 1x kuchyňský kout, koupelna, WC, spíž. Podkroví (63,60m2): 2x pokoj, pracovna, 2x komora. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel s rozvodem do jednotlivých místností. Součástí domu je samostatná garáž (19,25m2), dále zděná prádelna s technickou místností (20,50m2) a zděná kolna (6,20m2). Udržovaná zahrada se vzrostlými okrasnými keři a stromy s pergolou je situována do zadní části domu.

Unikátní poloha domu zajišťuje veškerý komfort jak z hlediska občanské vybavenosti, tak i volnočasového a sportovního vyžití. V pěší vzdálenosti se nachází MÚ, 2x MŠ, ZŠ, soukromá anglická škola, pošta, lékárna, praktičtí lékaři, veterinář, zubař, samoobsluhy, restaurace, dětské hřiště a mnoho dalších služeb. Sportovní a relaxační vyžití na Suchdole pak nabízí bazén, tenisové kurty, fotbalové hřiště, dětská hřiště, venkovní posilovny a trampolíny, sokolovna, cyklotrasy, botanická zahrada ČZU, Libosad s mini ZOO ČZU, potápěčské centrum, kluziště, komunitní zahrada s přírodním mini amfiteátrem (letní kino), výstavní síň, přírodní rezervace Roztocký háj a Únětické údolí s naučnou stezkou, přírodní památka Sedlecké skály s vyhlídkou na Vltavu (vše do 2km).

V širším okolí se nachází přírodní koupaliště Lysolajská pláž s venkovní saunou, přívoz v Roztokách (zámek, galerie),přívoz v Podbabě ZOO docházkou 1,5 km, cyklotrasy do Stromovky a po obou březích Vltavy, Únětice rybolov, zimní přírodní kluziště, Únětický pivovar (3 km), Spálený mlýn. Blízké dopravní spojení MHD na Metro A Dejvická -13 min, vlak ze Sedlce -13 min. na Masarykovo nádraží. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zatím předložen, proto uvádíme Energetickou náročnost budovy třída G – mimořádně nehospodárná. Koupi nemovitosti je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám zdarma zprostředkujeme a vyřídíme.

Prodej rodinného domu 4+1 se zahradou a garáží a saunou

AKTUÁLNÍ

Za křížkem, Praha – Slivenec
Cena: 20 990 000 Kč
ID4068

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 4+1

Kontakt na makléře: 736 668 127

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele vám zprostředkujeme koupi rodinného domu 4+1 s garáží pro 2 auta, saunou, 3 koupelnami, pracovnou a prádelnou. Dům se nachází spolu s rozsáhlou, udržovanou zahradou a terasou v městské části Prahy 5 – Slivenec na pozemku o celkové rozloze 551 m2. Dům z konce 90. let minulého století svým současným stavem, a především atraktivním umístěním v klidné lokalitě s okolní zástavbou rodinných domů, skýtá možnost komfortního a klidného bydlení zejména pro rodinu.

Dispozice domu: suterén – garáž (cca 40 m2), prádelna, komora, sauna s bazénem a koupelna (cca 37 m2). Přízemí: (cca 82 m2): zádveří, chodba se schodištěm, obývací pokoj, kuchyň se spíží, pracovna a samostatné WC. Druhé patro (cca 69 m2): ložnice se dvěma šatnami, druhá ložnice se samostatnou koupelnou a WC a další samostatná koupelna s vanou a WC, balkón (cca 2 m2). Vytápění domu: podlahové vytápění v kombinaci s elektrickými radiátory. Současně je možné dům částečně vytápět krbem umístěným v obývacím pokoji, který je opatřen tepelným rozvodem do několika částí domu. Přízemí a druhé patro je také vybaveno kvalitními klimatizačními jednotkami. Udržovaná zahrada se vzrostlými okrasnými keři a stromy je situována kolem celého domu. Klidová část spolu s pergolou a terasou se nachází v zadní části zahrady.

Unikátní poloha domu zajišťuje veškerý komfort i z hlediska občanské vybavenosti (autobus cca 1 min., tramvaj (zastávka Slivenec) cca 15 min., autem do centra Prahy cca 15 min., Letiště Václava Havla (cca 15 min. autem) a nájezd na městský okruh se nachází cca 2 min. Lokalita nabízí také mnoho volnočasového a sportovního vyžití. V pěší vzdálenosti se nachází 3x MŠ, 1x ZŠ, dva obchody, pošta, tři restaurace, dvě dětská hřiště, tenisová hala a mnoho dalších služeb. Sportovní a relaxační vyžití nabízí zejména Přírodní park Radotínsko-Chuchelský háj a Přírodní rezervace Homolka, obojí v docházkové vzdálenosti. Aquapark se nachází v dojezdové vzdálenosti (cca 5 min.).

Obec také protíná několik turistických a cyklistických tras vedoucích do okolních přírodních památek, zejména pak Přírodní park Prokopské a Dalejské údolí a CHKO Český Kras. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zatím předložen, proto uvádíme Energetickou náročnost budovy třída G – mimořádně nehospodárná. Koupi nemovitosti je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám zdarma zprostředkujeme a vyřídíme.

7

Kontakt

Jitka Fujciková - jednatelka

tel.: +420 731 184 517
e-mail: jitka@uspesnereality.cz

Mgr. Bc. Radim Kostaňuk - jednatel

tel.: +420 702 177 006
e-mail: radim@uspesnereality.cz

Firemní údaje

Sídlo společnosti:
Roháčova 145/14, Praha 3, 130 00

IČO: 04048598
DIČ: CZ04048598

Copyright © Úspěšné reality 2022 :: web vytvořil AKO Enterprise s.r.o.