Prodejte vaši nemovitost s námi

7

Níže najdete krok za krokem postup jak pracujeme a jaké služby od nás můžete očekávat.

1 KROK

Reálná tržní cena nemovitosti je základ každého úspěšného prodeje. Díky použití specializovaného programu Vám uděláme přehledný odhad a to na základě stavu a místa nemovitosti a dat z prodaných nemovitostí z Vaší lokality, za posledních cca 2 let. Tento odhad provádí odborník s 12 letou praxí v tomto oboru.

7

2 KROK

 Atraktivní prezentace nemovitosti a související vizuální úprava je to, co přivádí zájemce. Vytvoříme 3D virtuální prohlídku nemovitosti, uděláme profesionální fotografie a připravíme nemovitost k prohlídkám pro zájemce.

7

3 KROK

Připravenou nemovitost budeme inzerovat a speciálně propagovat, včetně kampaní na největších inzertních serverech, také v TV Prima, sociálních sítích atd. ,pro získání maximum zájemců.

Umíme Vaši nemovitost nabídnout i do zahraničí. Nesedíme a nečekámeaž se o nabízenou nemovitost někdo přihlásí. Sami také aktivně oslovujeme zájemce a investory.

7

4 KROK

Najít pouze zájemce o dům či byt už v dnešní době nestačí. Mnoho realitních transakcí ztroskotá na tom, že se zájemce snaží získat hypotéku na vlastní pěst, ale neuspěje. Pak požaduje slevu a nebo přestane o nákupu uvažovat. Proto nabízíme komplexní péči pro obě strany. Pomáháme najít vhodného kupce, zajistíme mu dobré financování a tím i vyřešíme jeho požadavek na slevu a prodáme vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu.

7

5 KROK

Prodávejte vždy bezpečně. Právní servis poskytuje renomovaná právní kancelář JUDr.Tichý, Mgr. Špičková, Mgr. Poulík.

Všechny smlouvy jsou vytvářeny pojištěnými advokáty, členy České advokátní komory. Kupní ceny nemovitostí jsou vždy bezpečně uloženy v advokátní, notářské či bankovní úschově.

7

6 KROK

Připravíme profesionální předávací formuláře pro bezproblémové přednání nemovitosti. Naše práce končí až přednáním nemovitosti, nejste na to sami, vždy jsme přítomní předání, či umíme přímo v této věci zastoupit prodávajícího.

„Potřebujete bezpečně a za nejvyšší cenu prodat nemovitost?“

Stačí pouze nezávazně vyplnit níže formulář.  Ozveme se Vám co nejdříve.


Kontakt

Jitka Fujciková - jednatelka

tel.: +420 731 184 517
e-mail: jitka@uspesnereality.cz

Mgr. Bc. Radim Kostaňuk - jednatel

tel.: +420 702 177 006
e-mail: radim@uspesnereality.cz

Firemní údaje

Sídlo společnosti:
Roháčova 145/14, Praha 3, 130 00

IČO: 04048598
DIČ: CZ04048598

Copyright © Úspěšné reality 2022 :: web vytvořil AKO Enterprise s.r.o.