Nabídky pozemků našich zákazníků

Prodej stavebního pozemku 74 380 m²

PRODÁNO

Králův Dvůr – Počaply, okres Beroun
Cena: 66 199 000 Kč
ID6001

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně rovinatý stavební pozemek o výměře 74 380 m2. Ten leží ve městě Králův Dvůr, v lukrativní městské části Počaply, vzdálený cca 0,5 km od sjezdu z dálnice D5. Nemovitost je určena územním plánem k výstavbě rodinných domů a dvojdomů, navazuje na stávající zástavbu a je vhodná jak pro developera, tak pro investora poptávajícího rozsáhlý stavební pozemek.

Prodej stavebního pozemku 1 690 m²

PRODÁNO

Králův Dvůr – Počaply, okres Beroun
Cena: 1 997 000 Kč
ID6004

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně rovinatý stavební pozemek o výměře 1690 m2. Ten leží v obci Králův Dvůr – část obce Počaply, v lukrativní, klidné části této obce, vzdálený cca 1,5 km od sjezdu z dálnice D5. Nemovitost je určena územním plánem k individuální výstavbě rodinných domů.

Prodej stavebního pozemku 643 m²

PRODÁNO

Brniště, okres Česká Lípa
Cena: 799 000 Kč
ID6007

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastoupení Vám zprostředkujeme koupi zajímavého stavebního pozemku se stodolou o rozloze 643 m2 v obci Brniště, část obce Hlemýždí okr. Česká Lípa.

Obec (současný počet obyvatel 1400, obec poprvé písemně zmiňována 1352) se rozprostírá v cvikovské pahorkatině, tvořené skalními útvary a je obklopena okolními lesy a krásnou přírodou. Rovinatý, slunný pozemek situovaný na jih se nachází v klidné části obce.
Parcela, na níž stojí z části kamenná stodola je vedena v katastru nemovitostí jako stavební a je proto vhodnou a zajímavou investicí z hlediska možné budoucí rekonstrukce ať už stávajícího objektu, na nějž existuje projekt, nebo jiného stavebního záměru. Z hlediska výstavby se Brniště řadí mezi rostoucí obce, těšící se velikému zájmu o bydlení a rekreaci. Okolí obce lze charakterizovat jako neznečistěné životní prostředí, zalesněná krajina v těsném podhůří Lužických hor. Obec má vybudovaný vodovod (přípojka v asfaltované silnici 1 m před pozemkem). Pro elektrickou přípojku již byla podána žádost (ČEZ); do doby definitivní instalace má současný majitel možnost provizorní kapličky – tj., přípojky s elektroměrem.

 

Uvnitř objektu je i klasická 1000-litrová plastová nádrž. Svod odpadu nutno řešit jímkou. Plynofikace dosud neprovedena. Obcí protéká chráněný Panenský potok, pramenící v Lužických horách. V této místní části obce Hlemýždí vede železniční trať z Liberce do České Lípy (vlakové nádraží 1,5 km od nemovitosti).
V obci je obecní úřad, mateřská a základní škola, pošta, obchod, sportoviště, u nádraží Železniční muzeum, KD s restaurací. V centru obce veliký rybník Vratislav (klidová zóna). Je zde dobře zavedené Zemědělské a opravárenské družstvo (ZOD), aktivní rybářský spolek s vlastními sádkami, soukromý zedník, střechař/tesař, elektrikář atd.

V obci je nově opravovaný barokní kostel sv. Mikuláše (postavený z pískovcových opracovaných kamenů stejnou technikou jako prodávaná stodola). Místo je také vyhledávanou lokalitou pro turisty: cyklotrasy, pohádková Hastrmanova eko-stezka, 10 km je vzdálen zámek Zákupy, kde se dokončuje kompletní rekonstrukce) – známý jako místo svatby následníka trůnu Franz Ferdinanda d´Este se Žofií Chotkovou, zřícenina Ralsko s nádherným výhledem do okolí, průrva Ploučnice, Máchovo jezero (28 km) , Hamr na Jezeře koupaliště (film Dovolená s Andělem). Řeka Ploučnice sama je také oblíbenou vodáckou trasou. Koupi nemovitosti je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zprostředkujeme.

7

Prodej stavebního pozemku 14 012 m²

PRODÁNO

Bošov, Miřetice – Chrudim
Cena: 1 200 200 Kč
ID4084

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 731 184 517

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastoupení Vám zprostředkujeme koupi lukrativního, jižně orientovaného, mírně svažitého stavebního pozemku, parcela č. 1187/41 o celkové rozloze 1 412 m2 v obci Miřetice, část obce Bošov (okres Chrudim), který je dle územního plánu obce určen k výstavbě rodinného domu. Výměra a kupní cena nabízené nemovitosti zahrnuje i budoucí spoluvlastnické podíly na přilehlých parcelách přístupové komunikaci.

Investiční příležitostí pro menšího developera, či stavební firmu se nabízí možnost zakoupení zbývajících navazujících parcel pro výstavbu až pěti rodinných domů, případně zasíťování a následný prodej takto sloučených a zhodnocených parcel. Pozemek leží na samém okraji obce, za kladných podmínek s výhledem až na Sněžku, v mírně, nově zastavěné, velmi klidné části a bezproblémový přístup k němu je zajištěn z přilehlé veřejné komunikace a cesty s již zmíněnými budoucími spoluvlastnickými podíly. Ten je zčásti oplocen a na hranici vedlejšího pozemku je zřízena elektrorozvodná skříň.

Bošov je malebná, malá obec obklopena krásnou okolní přírodou, s rybníkem, moderním dětským hřištěm a působí zde také dobrovolný hasičský sbor. V obci Miřetice 2,5 km, pod kterou Bošov spadá má sídlo obecní úřad, mateřská a základní škola, pošta a ordinace soukromých lékařů praktického lékaře pro dospělé, dětského lékaře, zubního lékaře a gynekologa. Z obce Bošov je zajištěno i pravidelné autobusové spojení do Miřetic, Nasavrk a Chrudimi., Nasavrky 6 km, Skuteč 12 km, Chrudim 20 km, Pardubice 30 km, obojí via nově otevřený obchvat silnicí I/37. Tato lokalita nabízí krásné bydlení v přírodě spojené s možností zajímavých výletů. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zprostředkujeme.

Prodej stavebního pozemku 1 579 m²

PRODÁNO

Bošov, Miřetice – Chrudim
Cena: 1  184 250 Kč
ID4085

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 731 184 517

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastoupení Vám zprostředkujeme koupi lukrativního, jižně orientovaného, mírně svažitého stavebního pozemku, parcela č. 1187/42 o celkové rozloze 1 579 m2 v obci Miřetice, část obce Bošov (okres Chrudim), který je dle územního plánu obce určen k výstavbě rodinného domu. Výměra a kupní cena nabízené nemovitosti zahrnuje i budoucí spoluvlastnické podíly na přilehlých parcelách – přístupové komunikaci. Investiční příležitostí pro menšího developera, či stavební firmu se nabízí možnost zakoupení zbývajících navazujících parcel pro výstavbu až pěti rodinných domů, případně zasíťování a následný prodej takto sloučených a zhodnocených parcel.

Pozemek leží na samém okraji obce, za kladných podmínek s výhledem až na Sněžku, v mírně, nově zastavěné, velmi klidné části a bezproblémový přístup k němu je zajištěn z přilehlé veřejné komunikace a cesty s již zmíněnými budoucími spoluvlastnickými podíly. Ten je zčásti oplocen a na hranici vedlejšího pozemku je zřízena elektrorozvodná skříň. Bošov je malebná, malá obec obklopena krásnou okolní přírodou, s rybníkem, moderním dětským hřištěm a působí zde také dobrovolný hasičský sbor. V obci Miřetice 2,5 km, pod kterou Bošov spadá má sídlo obecní úřad, mateřská a základní škola, pošta a ordinace soukromých lékařů – praktického lékaře pro dospělé, dětského lékaře, zubního lékaře a gynekologa. Z obce Bošov je zajištěno i pravidelné autobusové spojení do Miřetic, Nasavrk a Chrudimi., Nasavrky 6 km, Skuteč 12 km, Chrudim 20 km, Pardubice 30 km, obojí via nově otevřený obchvat silnicí I/37. Tato lokalita nabízí krásné bydlení v přírodě spojené s možností zajímavých výletů. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zprostředkujeme.

Prodej stavebního pozemku 1522 m²

PRODÁNO

Bošov, Miřetice – Chrudim
Cena: 1  293 700 Kč
ID4086

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 731 184 517

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastoupení Vám zprostředkujeme koupi lukrativního, jižně orientovaného, mírně svažitého stavebního pozemku, parcela č. 1187/43 o celkové rozloze 1 522 m2 v obci Miřetice, část obce Bošov (okres Chrudim), který je dle územního plánu obce určen k výstavbě rodinného domu. Výměra a kupní cena nabízené nemovitosti zahrnuje i budoucí spoluvlastnické podíly na přilehlých parcelách – přístupové komunikaci. Investiční příležitostí pro menšího developera, či stavební firmu se nabízí možnost zakoupení zbývajících navazujících parcel pro výstavbu až pěti rodinných domů, případně zasíťování a následný prodej takto sloučených a zhodnocených parcel.

Pozemek leží na samém okraji obce, za kladných podmínek s výhledem až na Sněžku, v mírně, nově zastavěné, velmi klidné části a bezproblémový přístup k němu je zajištěn z přilehlé veřejné komunikace a cesty s již zmíněnými budoucími spoluvlastnickými podíly. Ten je zčásti oplocen a na jeho hranici je zřízena elektrorozvodná skříň. Bošov je malebná, malá obec obklopena krásnou okolní přírodou, s rybníkem, moderním dětským hřištěm a působí zde také dobrovolný hasičský sbor. V obci Miřetice 2,5 km, pod kterou Bošov spadá má sídlo obecní úřad, mateřská a základní škola, pošta a ordinace soukromých lékařů – praktického lékaře pro dospělé, dětského lékaře, zubního lékaře a gynekologa. Z obce Bošov je zajištěno i pravidelné autobusové spojení do Miřetic, Nasavrk a Chrudimi., Nasavrky 6 km, Skuteč 12 km, Chrudim 20 km, Pardubice 30 km, obojí via nově otevřený obchvat silnicí I/37. Tato lokalita nabízí krásné bydlení v přírodě spojené s možností zajímavých výletů. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zprostředkujeme.

Prodej komerčního pozemku 15 059 m²

PRODÁNO

Boleslavská třída, Nymburk
Cena: 579 000 Kč
ID6010

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji za velice příznivou cenu pozemek o rozloze 15 059 m2. Pozemek se nachází v obci Nymburk.

Prodej stavebního pozemku 1 500 m²

PRODÁNO

Králův Dvůr – Počaply, okres Beroun
Cena: 3 735 000 Kč
ID6003

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně rovinatý stavební pozemek o výměře 1500 m2. Ten leží v obci Králův Dvůr – část obce Počaply, v lukrativní, klidné části této obce, vzdálený cca 1,5 km od sjezdu z dálnice D5. Nemovitost je určena územním plánem k individuální výstavbě rodinných domů.Kompletní inženýrské sítě jsou přivedeny na hranici pozemku.

Prodej stavebního pozemku 6 176 m²

PRODÁNO

Hradištko, okres Nymburk
Cena: 10 490 000 Kč
ID6002

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně rozsáhlý rovinatý stavební pozemek o výměře 6 176 m2, v rekreační oblasti Kersko, v katastrálním území Hradištko u Sadské, s výbornou dostupností do Prahy po dálnici D11, vzdálené 5 km. Jedná se ojedinělý pozemek vzhledem k umístění na břehu Labe, s unikátním otevřeným výhledem na řeku a současně však zachovávající si lesní charakter, typický pro oblast Kerska.

7

Prodej stavebního pozemku 780 m²

PRODÁNO

Chrást, okres Plzeň – Město
Cena: 1 335 000 Kč
ID6005

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi pozemek určený k výstavbě rodinného domu o rozloze 780 m2 v obci Chrást, okr. Plzeň-město. Jižně situovaný, mírně svažitý pozemek leží v zástavbě rodinných domů v atraktivní části obce, mimo hlavní komunikaci a je vhodnou a zajímavou investicí z hlediska možné budoucí výstavby, kdy obec samotná a spádové oblasti se řadí mezi rostoucí obce, těšící se velikému zájmu o bydlení.

Prodej stavebního pozemku 3 440 m²

PRODÁNO

Býchory, okres Kolín
Cena: 997 600 Kč
ID6006

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji zajímavý pozemek o rozloze 3440 m2, v obci Býchory okr. Kolín. Obec leží v úrodné Polabské nížině, zhruba 7 km severovýchodně od města Kolína, obklopená lesy. Rovinatý, slunný pozemek situovaný na východ-západ, se nachází na samém okraji, v klidné části obce s výhledem do širokého okolí, avšak s návazností na zástavbu nových rodinných domů vzdálených cca 350 m. Pozemek je veden v katastru nemovitostí jako ovocný sad, schválený v územním plánování jako zóna individuální rekreace a je proto vhodnou a zajímavou investicí z hlediska možné budoucí výstavby, kdy obec samotná a spádové oblasti se řadí mezi rostoucí obce, těšící se velikému zájmu o bydlení.

Prodej stavebního pozemku 1 017 m²

PRODÁNO

Karviná – část obce Fryštát
Cena: 889 875 Kč
ID6008

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi rovinatý pozemek určený k výstavbě o výměře 1017 m2, v centru obce Karviná – Fryštát, ul. Husova. Parcela dle platného územního plánu zahrnuta do zóny individuální zástavby s možností výstavby rodinného domu s již existující samostatnou příjezdovou cestou se nachází v lukrativní, historické části obce, mimo hlavní komunikaci na pěkně udržovaném pozemku se vzrostlými stromy.

7

Prodej stavebního pozemku 2 638 m²

PRODÁNO

Všechlapy, okres Nymburk
Cena: 659 900 Kč
ID6009

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji pozemek o celkové rozloze 2 638 m2 v obci Všechlapy, okr. Nymburk. Rovinatý pozemek se nachází v klidné části obce. Jedná se o poslední volný pozemek v této lokalitě. V současnosti na základě žádosti obecního úřadu zpracovává projektant změnu územního plánu s možností budoucí zástavby rodinného domu na tomto pozemku, v okolí jsou již postavené domy. Veškeré inženýrské sítě obecní vodovod, obecní kanalizace, telefon, elektřina, jsou k dispozici ve vzdálenosti cca 12 m v ulici Obora. Obec je plynofikovaná, počítá se s rozšířením i do uvedené lokality.

Prodej stavebního pozemku 1 150 m²

PRODÁNO

Pod Sukovem, Kutná Hora – Hlouška
Cena: 2 990 000 Kč
ID6012

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně mírně svažitý stavební pozemek o rozloze 1 150 m2. Pozemek leží na vyvýšeném klidném místě Kutná Hory, v jedné z nejlukrativ­nějších částí obce, v blízkosti historického centra s překrásným výhledem právě na historické jádro obce. Nemovitost je určena územním plánem k výstavbě a je vhodná jak pro výstavbu rodinného domu toho, kdo ocení soukromí a jedinečnou polohu, tak i pro investora se záměrem realizovat podnikatelský záměr v oblasti komerčního ubytování v lukrativním místě, například penzion s bazénem.

Prodej stavebníhProdej stavebního pozemku 2 211 m²o pozemku 1 017 m²

PRODÁNO

Všechlapy, okres Nymburk
Cena: 599 900 Kč
ID6014

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji pozemek k investici o celkové rozloze 2 211 m2 v obci Všechlapy, okr. Nymburk. Rovinatý pozemek se nachází v klidné části obce. V územním plánu obce se počítá s budoucí zástavbou rodinných domů, v okolí jsou již postavené domy. Veškeré inženýrské sítě obecní vodovod, obecní kanalizace, telefon, elektřina – jsou vzdálené 10 m od pozemku. Obec je plynofikovaná. Dostupnost k pozemku 10 m od pozemku je asfaltová silnice.

7

Prodej stavebního pozemku 838 m²

PRODÁNO

Bavoryně, okres Beroun
Cena: 3 490 000 Kč
ID6020

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastoupení Vám zprostředkujeme koupi rovinatého stavebního pozemku o rozloze 838 m2 v obci Bavoryně (okres Beroun), který je dle územního plánu obce a územního určen k výstavbě.

 

Pozemek leží v zčásti zastavěné, lukrativní a klidné části obce a bezproblémový přístup k němu je zajištěn z veřejné komunikace. K pozemku jsou přivedeny inženýrské sítě – voda, elektrorozvodná skříň, plyn je na hranici pozemku. Obec je z části napojena na kanalizaci a postupně se také napojuje její zbývající část.

 

Kompletní občanská vybavenost je v 10 km vzdáleném Berouně. Lokalita nabízí krásné bydlení v přírodě spojené s možností výletů Karlštejnského bioregionu, ve které leží. Rychlá dostupnost do Prahy autem po D5 20 min. a stejně tak do Plzně. Autobusová zastávka v obci, vlaková zastávka také. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zprostředkujeme.

Prodej investičního – stavebního pozemku 10 602 m²

PRODÁNO

Praha 7 – Troja
Cena: 35 000 000 Kč
ID6021

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Důležité: není zatím určeno k okamžité výstavbě (výstavba v okolí zahrnuta v Metropolitním plánu), jedná se o investiční pozemek s případným budoucím potenciálem.

Cena k jednání.

Předmětem prodeje je ucelený soubor pozemků o celkové výměře 10 602 m2, ležících v katasrálním území Troja, městské části Prahy 7.

Prodej pole 64 201 m²

PRODÁNO

Petříkov, okres Praha – Východ
Cena: na vyžádání
ID9027

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji za velice příznivou cenu lukrativní pozemek o rozloze 64 201 m² v obci Petříkov u Velkých Popovic, okr. Praha-východ. Rovinatý, slunný pozemek situovaný na jihovýchod se nachází na samém okraji, v klidné části obce s krásným výhledem do širokého okolí.

7

Prodej stavebního pozemku 1295 m²

PRODÁNO

Bošov, Miřetice – Chrudim
Cena: 1 100 750 Kč
ID4084

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 731 184 517

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastoupení Vám zprostředkujeme koupi lukrativního, jižně orientovaného, mírně svažitého stavebního pozemku, parcela č.1187/44 o celkové rozloze 1 295 m2 v obci Miřetice, část obce Bošov (okres Chrudim), který je dle územního plánu obce určen k výstavbě rodinného domu. Výměra a kupní cena nabízené nemovitosti zahrnuje i budoucí spoluvlastnické podíly na přilehlých parcelách – přístupové komunikaci. Investiční příležitostí pro menšího developera, či stavební firmu se nabízí možnost zakoupení zbývajících navazujících parcel pro výstavbu až pěti rodinných domů, případně zasíťování a následný prodej takto sloučených a zhodnocených parcel.

Pozemek leží na samém okraji obce, za kladných podmínek s výhledem až na Sněžku, v mírně, nově zastavěné, velmi klidné části a bezproblémový přístup k němu je zajištěn z přilehlé veřejné komunikace a cesty s již zmíněnými budoucími spoluvlastnickými podíly. Ten je zčásti oplocen a na jeho hranici je zřízena elektrorozvodná skříň. Bošov je malebná, malá obec obklopena krásnou okolní přírodou, s rybníkem, moderním dětským hřištěm a působí zde také dobrovolný hasičský sbor. V obci Miřetice 2,5 km, pod kterou Bošov spadá má sídlo obecní úřad, mateřská a základní škola, pošta a ordinace soukromých lékařů – praktického lékaře pro dospělé, dětského lékaře, zubního lékaře a gynekologa. Z obce Bošov je zajištěno i pravidelné autobusové spojení do Miřetic, Nasavrk a Chrudimi., Nasavrky 6 km, Skuteč 12 km, Chrudim 20 km, Pardubice 30 km, obojí via nově otevřený obchvat silnicí I/37. Tato lokalita nabízí krásné bydlení v přírodě spojené s možností zajímavých výletů. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zprostředkujeme.

Prodej stavebního pozemku 8 055 m²

PRODÁNO

Rašovice, okres Kutná Hora
Cena: 2 054 025 Kč
ID6016

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji rovinatý pozemek schválený v územním plánu jako stavební o celkové rozloze 8 055m2 v obci Rašovice, okr. Kutná Hora v těsné blízkosti Uhlířských Janovic. Pozemek je zajímavý z hlediska polohy, leží na okraji obce obklopen přírodou a je určený pro budoucí majitele, kteří ocení klidné bydlení mimo zástavbu více rodinných domů. Pozemek je také možno rozdělit na několik menších dílů a prodává se bez inženýrských sítí. Elektrický rozvaděč je cca 100 m od pozemku,vodu lze řešit obecním vodovodem,nebo vrtem vlastní studny. V obci se nachází obchod, restaurace, tenisový kurt, veškerá občanská vybavenost v již zmíněné obci Uhlířské Janovice 3km.Výborná dostupnost také do Kolína, Kutné Hory a na dálnici D1.

Prodej stavebního pozemku 1 392 m²

PRODÁNO

Tehov, okres Praha-východ
Cena: 2 900 000 Kč
ID6017

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám Exkluzivně k prodeji rovinatý pozemek o výměře 1392 m2, v územním plánu určený k výstavbě rodinného domu. Pozemek leží v katastrálním území obce Tehov, část Hačalka, na hranici s obcí Světice. Pozemek je oplocený, přípojka elektřiny na pozemku. Možnost napojení na obecní vodovod a kanalizaci, taktéž je v obci zaveden plyn.V bezpros­třední blízkosti nová zástavba rodinných domů. Říčanský les cca 500 m od pozemku, výhled na rybník, perfektní prostředí pro klidné žití s výbornou dostupností do Prahy.

7

Prodej stavebního pozemku 977 m²

PRODÁNO

Prosenická Lhota, okres Příbram
Cena: 333 000 Kč
ID6018

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji zasíťovanou stavební parcelu o výměře 977m2 v žádané obci Prosenická Lhota nedaleko Sedlčan,okres Příbram.Na pozemku je zavedena elektřina a zřízena přípojka obecního vodovodu.V případě přihlášení k trvalému pobytu nabízí obec novému vlastníkovi uhrazení domovní čističky vody.Stavební parcela leží v klidné části obce,která je velmi činná, fungují zde různá zájmová sdružení a spolky a nabízí klidné a vhodné bydlení i pro rodiny s dětmi.V obci Prosenická Lhota je obecní úřad, potraviny, restaurace,dětské hřiště, MŠ, sportovní rybník.Velmi dobré spojení na Sedlčany, Benešov a Příbram.

Prodej stavebního pozemku 13 964m²

PRODÁNO

Újezd u Berouna
Cena: 1 691 360 Kč
ID6011

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele Vám zprostředkujeme koupi stavebního pozemku a zahrady v obci Újezd, v okrese Beroun. Jedná se o soubor parcel, s možností zemědělského využití, část pozemku je stavební.

Prodej stavebního pozemku 1 571m²

PRODÁNO

Ratměřice-Benešov
Cena: 3 790 000Kč
ID6011

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 731 184 517

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastoupení Vám zprostředkujeme koupi lukrativního, mírně svažitému stavebního pozemku o celkové rozloze 1 571 m2 v obci Ratměřice, okres Benešov. Udržovaný pozemek, na němž je umístěn rekreační objekt s číslem evidenčním, je dle územního plánu obce určen k zastavění s využitím pro individuální rekreaci, zastavitelný z dvaceti procent a skýtá tak možnosti realizace nové výstavby, či rozšíření stávající, ať už k rekreaci, či trvalému bydlení.

Tento pozemek s okrasnými dřevinami a vzrostlými stromy, takřka sousedící se zámeckým parkem, leží na okraji obce, ve velmi klidné části, obklopen krásnou okolní přírodou a bezproblémový přístup k němu je zajištěn z přilehlé, široké, veřejné komunikace. Je oplocen a disponuje vlastní vrtanou studnou vrt 30 m, odpadní jímkou, ohništěm, dále plechovým domkem na nářadí a parkovací plochou pro několik automobilů. Celodřevěná chata dokončená cca v roce 2009 se zatepleným podkrovím, s novými el. rozvody a je do ní zavedena voda. Vytápění zajištují el. přímotopy. Střešní krytinu tvoří kanadský šindel.

Obec Ratměřice je malebná obec s obecním úřadem, mateřskou školou, hospodou, potravinami, knihovnou, fotbalovým hřištěm a dominuje jí již zmíněný klasicistní zámek s rozlehlým revitalizovaným parkem. Z obce je zajištěno pravidelné autobusové spojení do Votic (10 km), Benešova (20 km) a Vlašimi (17 km). Tato lokalita nabízí kouzelné bydlení, či rekreaci v přírodě spojené s možností zajímavých výletů a aktivit. Koupi nemovitosti lze financovat úvěrem, který Vám rádi zprostředkujeme.

7

Prodej louky 2 766 m²

PRODÁNO

Praha Řeporyje
Cena: 190 000 Kč
ID9005

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně spoluvlastnický podíl na níže specifikovaný soubor pozemků o celkové výměře 2766 m2, v městské části Prahy-Řeporyje. Polohou jsou tyto pozemky rozděleny na dva oddělené, samostatné celky.

Prodej komerčního pozemku 15 059 m²

PRODÁNO

Boleslavská třída, Nymburk
Cena: 579 000 Kč
ID6023

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji komerční pozemek o celkové rozloze 15 059 m2 v Nymburce. Rovinatý pozemek se nachází v severní části území města u kruhového objezdu směrem na Všechlapy. Ve schváleném územním plánu města se počítá s možností postavit v této lokalitě výrobní podnik, skladový areál, benzínovou pumpu, drobnou řemeslnou výrobu.

Prodej stavebního pozemku 2 638 m²

PRODÁNO

Všechlapy, okres Nymburk
Cena: 659 900 Kč
ID6024

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji pozemek k investici o celkové rozloze 2 638 m2 v obci Všechlapy, okr. Nymburk. Rovinatý pozemek se nachází v klidné části obce. V územním plánu obce se počítá s budoucí zástavbou rodinných domů, v okolí jsou již postavené domy.

7

Prodej stavebního pozemku 1 392 m²

PRODÁNO

Tehov, okres Praha – Východ
Cena: 2 900 000 Kč
ID6026

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám Exkluzivně k prodeji rovinatý pozemek o výměře 1392 m2, v územním plánu určený k výstavbě rodinného domu. Pozemek leží v katastrálním území obce Tehov, část Hačalka, na hranici s obcí Světice. Pozemek je oplocený, přípojka elektřiny na pozemku.

Prodej stavebního pozemku 1 963 m²

PRODÁNO

Všechlapy, okres Nymburk
Cena: 500 000 Kč
ID6025

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji pozemek o celkové rozloze 1963 m2 v obci Všechlapy, okr. Nymburk. Rovinatý pozemek se nachází v klidné části obce. V roce 2017 obecní úřad požádá o změnu územního plánu s možností budoucí zástavby rodinného domu na tomto pozemku, v okolí jsou již postavené domy. Jedná se o poslední volný pozemek v této lokalitě, ostatní pozemky jsou již prodány.

Prodej stavebního pozemku 3 801 m²

PRODÁNO

Opolany – Opolánky, okres Nymburk
Cena: 475 125 Kč
ID6027

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji atraktivní stavební parcelu o výměře 3801m2 v obci Opolany, Opolánky, okr. Nymburk, ležící na středu mezi obcemi Poděbrady a Kolín.K dispozici je platné rozhodnutí o územním plánu k výstavbě jednoho až dvou rodinných domů s velkorysým pozemkem(s možností rozdělení na dvě části),skýtajícím klid a soukromí, vzhledem ke skutečnosti, že pozemek leží na okraji obce.

7

Prodej stavebního pozemku 930 m²

PRODÁNO

Prosenická Lhota, okres Příbram
Cena: 282 500 Kč
ID6028

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji zasíťovanou stavební parcelu o výměře 930m2 v žádané obci Prosenická Lhota nedaleko Sedlčan,okres Příbram.Na pozemku je zavedena elektřina a vodu je vhodné řešit vrtem vlastní studny.

Prodej stavebního pozemku 932 m²

PRODÁNO

Prosenická Lhota, okres Příbram
Cena: 236 400 Kč
ID6029

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji zasíťovanou stavební parcelu o výměře 932m2 v žádané obci Prosenická Lhota nedaleko Sedlčan,okres Příbram.Na pozemku je zavedena elektřina a vodu je vhodné řešit vrtem vlastní studny.

Prodej stavebního pozemku 1 099 m²

PRODÁNO

Prosenická Lhota, okres Příbram
Cena: 324 750 Kč
ID6030

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji zasíťovanou stavební parcelu o výměře 1099m2 v obci Luhy nedaleko Sedlčan,okres Příbram.Dále v ceně 295 Kč/metr2 jsou k dispozici i těsně sousedící parcely o výměrách 1079m2,1087m2 a 1031m2.

7

Prodej stavebního pozemku 1 012 m²

PRODÁNO

Prosenická Lhota, okres Příbram
Cena: 383 300 Kč
ID6031

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji zasíťovanou stavební parcelu o výměře 1012m2 v obci Luhy nedaleko Sedlčan,okres Příbram. K dispozici jsou dále těsně sousedící parcely o výměrách 1079m2,1087m2 a1031m2. Na pozemcích je zavedena elektřina, vodu je vhodné řešit vrtem vlastní studny.

Prodej stavebního pozemku 988 m²

PRODÁNO

Dobřichov, okres Kolín
Cena: 749 000 Kč
ID6032

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji pozemek o celkové rozloze 988 m2 v obci Dobřichov, okres Kolín. Pozemek je rovinatý a v územním plánu je veden s možností stavět. Inženýrské sítě jsou cca 25 m vzdálené, je možno se připojit na obecní podtlakovou kanalizaci a plyn, dostupnost po zpevněné komunikaci.

Prodej stavebního pozemku 812 m²

AKTUÁLNÍ

Obec Okna, okres Česká Lípa
Cena: 2 250 000
ID6032

Vlastnictví: Osobní
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 731 184 517

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastoupení Vám zprostředkujeme koupi lukrativního, rovinatého stavebního pozemku o celkové rozloze 818m2 v obci Okna, okres Česká Lípa, zasazeného do krásného, lesnatého prostředí, které obklopuje nedaleký hrad Bezděz, v blízkosti Máchova jezera. Udržovaný pozemek s vlastní zkolaudovanou, vrtanou studnou a elektrorozvodnou skříní s přípojkou TN-C-S 3+PE+N 400V/230V, je dle platného územního plánu obce zahrnut do plochy bydlení rekreační (BR) v zastavěném území obce. Podmínky pro využití ploch s rozdílným způsobem využití: BR Plocha bydlení rekreační. Hlavní využití stavby a pozemky chalup a rodinných domů rekreačního typu určené pro individuální rekreační bydlení se zastavitelností 0,25% plochy a minimální zastavěnou plochou 60m2 a maximální plochou 160m2.

Tento pozemek se vzrostlými stromy, leží na okraji obce, ve velmi klidné části, obklopen krásnou okolní přírodou a bezproblémový přístup k němu je zajištěn z přilehlé, veřejné komunikace. Vrtaná studna na základě hydrogeologického posudku s hloubkou 16m, vydatnost vrtu: 0,8l/s. Studna disponuje kvalitním čerpadlem GRUNDFOS s dvoustupňovým filtrem mechanických nečistot. Plastová šachta na betonové desce opatřená ochranným zatravněným hliněným valem dle projektu. Zkolaudováno – uvedeno do provozu. K dispozici je podrobná dokumentace, hydrogeologický posudek.

Obec Okna leží v jižní části okresu Česká Lípa, v širokém rovinném úvalu horního toku Robečského potoka, který z jihu napájí soustavu rybníků u Doks. Žije zde 339 obyvatel. Obcí prochází zeleně značená turistická trasa z obce Bezděz směrem na Doksy a žlutá vedoucí k Bělé pod Bezdězem. Obcí vede také cyklostezka, kterou využívají turisté, navštěvující Kokořínsko a okolí Máchova jezera. Je zde základní a mateřská škola (tradiční a lesní), obchod a další vybavenost pak nabízí 5 km vzdálené Doksy, kde jsou Lidl, PENNY, restaurace a velmi dobré podmínky pro koupání. V obci je také fotbalové hřiště, tenisové kurty, hospoda. Tato lokalita nabízí kouzelné bydlení, či rekreaci v přírodě spojené s možností zajímavých výletů a aktivit. Koupi nemovitosti lze financovat úvěrem, který Vám rádi zprostředkujeme.

7

Kontakt

Jitka Fujciková - jednatelka

tel.: +420 731 184 517
e-mail: jitka@uspesnereality.cz

Mgr. Bc. Radim Kostaňuk - jednatel

tel.: +420 702 177 006
e-mail: radim@uspesnereality.cz

Firemní údaje

Sídlo společnosti:
Roháčova 145/14, Praha 3, 130 00

IČO: 04048598
DIČ: CZ04048598

Copyright © Úspěšné reality 2022 :: web vytvořil AKO Enterprise s.r.o.