Nabídky Komerčních nemovitostí našich zákazníků

Prodej činžovního domu

AKTIVNÍ

Palackého, Turnov
Cena: 17 499 000 Kč
ID9030

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: Činžovní dům

Kontakt na makléře: 601 177 277

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi činžovní dům v historickém centru města Turnov. Ten byl postaven na přelomu 19. a 20. století, původně jako součást turnovského pivovaru. Před cca 20 lety prošel částečnou rekonstrukcí. Budova je kompletně podsklepená, v přízemí se nachází nebytové prostory a skladovací prostory s nakládací rampou vhodné ke komerčním účelům.

Aktuálně v nebytovém prostoru působí oční klinika, v minulosti byly prostory využívány například jako lékárna, bar nebo prodejna potravin. V prvním patře jsou umístěny 4 byty o různých dispozicích a společné prostory včetně terasy s výhledem na historickou část města. V druhém patře pak další 4 byty a společné prostory s výhledem na památky města. Dům také nabízí rozsáhlý půdní prostor ideální k podkrovní vestavbě. Fasáda domu disponuje rozsáhlou plochou vhodně orientovanou k náměstí s možností využití pro reklamní účely. Objekt je napojený na vodovodní řád, plynovod a kanalizaci.

Jedná se o velmi zajímavou investiční příležitost, zejména díky komplexnímu využití nemovitosti s bytovými i nebytovými prostory. V místě je plná občanská vybavenost, mateřská škola cca 10 min., ZŠ a gymnázium cca 5 min., supermarket cca 1 min., zastávka MHD cca 3 min. Nábřeží řeky Jizery, dětské hřiště, cyklostezka, Zlatá turistická stezka Českého ráje a další sportovní využití včetně vodáckých aktivit jsou v těsné blízkosti nemovitosti. Poliklinika a lékárna je cca 5 min. od domu. Bezproblémové parkování přímo na přilehlém hlídaném parkovišti nebo v blízkém okolí domu. Další služby jako městské divadlo Turnov, restaurace apod. jsou umístěny v přímé blízkosti domu.

Unikátní poloha domu mezi Náměstím Českého ráje a slunným břehem řeky Jizery podtrhuje i jeho dostupnost z Prahy cca 1 hod., do Jizerských hor i Krkonoš je to cca 30 min. jízdy autem. Jedná se tedy o zajímavou investiční příležitost zejména díky umístění města v srdci Českého ráje a možnostmi celoročního sportovního vyžití jak při letních měsících (cyklistika, turistika, vodáctví), tak i v zimě a lyžařským aktivitám. Tuto skvělou investiční příležitost už jen podtrhuje nedostatek nájemních bytů v Turnově. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zprostředkujeme. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zatím předložen, proto uvádíme Energetickou náročnost budovy třída G – mimořádně nehospodárná.

Prodej komerčního prostoru

PRODÁNO

Malátova, Praha 5
Cena: 3 190 000 Kč
ID9030

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 75m 2  

Kontakt na makléře: 702177006

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastoupení ve spolupráci s firmou VZR Group s.r.o., Vám  zprostředkujeme koupi komerčního prostoru o rozloze 75 m2, který se nachází v prvním podzemním podlaží třípatrového secesního bytového domu, v lukrativní městské části Prahy Smíchov, ulice Malátova. Jednotka, zapsána na listu vlastnictví jako jiný nebytový prostor a je rozdělena na dvě samostatné části s chodbičkou, vyniká stropními klenbami po celé části tohoto prostoru. K jednotce náleží spoluvlastnický podíl na pozemku pod domem a v uzavřeném vnitrobloku a dále na společných částech domu.

Do nabízené jednotky je zavedena el., voda a odpady (bylo zde samostatné WC). Plyn je v domě také zaveden. Elektro hodiny jsou na požadavek majitele dočasně demontovány, majitel aktuálně řeší jejich připojení.

Tyto prostory nabízí po rekonstrukci zajímavé příležitosti pro komerční využití, služby, či pronájem. Dům stojí v jedné z nejžádanějších lokalit Prahy – Smíchov, v blízkosti Janáčkova nábřeží a jedná se o příjemné prostředí, kde je kompletní občanská vybavenost, řada kaváren a restaurací, Dienzenhoferovy sady, Petřín a celkově se jedná o skvělou lokalitu v blízkosti Vltavy. Zastávka tramvaje a autobusu Arbesovo náměstí je nedaleko. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Koupi komerčního prostoru možno financovat úvěrem, který Vám zdarma zprostředkujeme a vyřídíme.

Prodej zateplené podsklepené chaty 2+kk s garáží a jezírkem

PRODÁNO

Velichov č. ev. 78
Cena: 2 990 000 Kč
ID9030

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 2+kk   

Kontakt na makléře: 702177006

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastoupení ve spolupráci s firmou VZR Group s.r.o., vám nabízíme zateplenou, podsklepenou chatu 2+kk ve vyhledávané rybářské oblasti blízko obce Velichov. Chata je zděná, podsklepená s garáží a venkovním zastřešeným parkovacím stání. Zastavěná plocha 59 m2, zahrada 350 m2, ostatní plocha 78m2. Voda je do chaty přivedena a chata má vlastní zděný septik, samostatný sklad dřeva, altán, udírnu, chata i střecha jsou zateplené. Chata má číslo evidenční.

Dispozice: Z chodby je vstup do předsíně, kde se nachází samostatná splachovací toaleta, sprchový kout, lednička a pračka. Následně se vchází do obývacího pokoje, ve kterém jsou kamna na dřevo ( s průduchem na ohřev 1. patra) a na konci místností je umístěna nová kuchyně s plynovým sporákem. Do horního patra chaty se dostanete schodištěm z předsíně, kde se v horní části nachází malá dílna a vstup do prvního patra, kde je prostorná ložnice a balkon. Dále jsou zde umístěny schody na půdu, kde je velký úložný prostor. Ve spodní části chaty jsou plastová okna.

Chata je podsklepená, rozdělena na dílnu, sklep a garáž, ke které je udělán nájezd, který je částečně krytý (uskladnění kol atd.). Na pozemku se také nachází jezírko a zahradní altán + velká houpačka.

Pozemek je rovinatý a dobře udržovaný. Chata se nachází v rekreační oblasti blízko řeky Ohře, je zde jak možnost skvělé rodinné rekreace, koupání, tak rybolovu či pěší nebo cykloturistiky.
Doporučujeme prohlídku. Omluvte zhoršenou kvalitu fotek a jejich malé množství, v současné době ještě nebylo možno vlivem zdravotního stavu majitele nemovitost řádně nafotit, což bude učiněno v nejbližší době. Prohlídky jsou ale po dohodě možné. Chata disponuje množstvím zahradního vybavení, které je majitel za rozumnou cenu zájemci ochoten odprodat.

Prodej ubytovacího zařízení 1 146 m²

AKTIVNÍ

Krušnohorská, Ostrov
Cena: Na dotaz
ID9030

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: F
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: Hotel

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi v současnosti provozovaný objekt hotelového zařízení, půdorysně obdélníkového tvaru o rozměrech 35 m x 14 m, s plochou střechou o třech nadzemních podlažích.

 

Vhodné i jako stacionář a nebo domov pro seniory.

 

V celé své půdorysné ploše je objekt podsklepen. Sklepní prostory slouží cca z poloviny jako skladovací, v druhé části je pak nájemce provozující pivnici a nájem plyne i s dalších sklepních prostor. Nabízí se i případné využití nemalé plochy před objektem k provozování letní zahrádky. V 1NP se nachází vstupní hala s recepcí, prostory pro stravování, přípravna jídel se zázemím, sociální zařízení a komunikační prostory hlavního schodiště, které propojuje všechna podlaží. V 2NP a 3NP jsou jednotlivé ubytovací prostory: 2 jednolůžkové pokoje, 2 apartmány pro 4 osoby, 2 apartmány pro 3 osoby, dále 24 dvoulůžkových pokojů s celkovou kapacitou 64 osob. Na každém z pokojů je vlastní sprcha a WC.

Jedná se o území s rozsáhlou výstavbou domů občanské vybavenosti a bytových domů. Třída F – velmi nehospodárná. Bližší informace Vám rádi poskytneme.

luxusní zámecký hotel

PRODÁNO

Střední Čechy – Hostačov
Cena: 79 000 000 Kč
ID9032

Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Další informace na vyžádání.

Prodej chaty 2+kk s pozemkem 380m2

PRODÁNO

Skorkov, okr. Mladá Boleslav
Cena: 2 090 000 Kč
ID9033

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 2+KK

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastupování Vám zprostředkujeme koupi rekreačního objektu z osmdesátých let minulého století, umístěného v klidné části obce, přímo ve slepé ulici.
Částečně podsklepená chata s dřevěným obložením je zasazena do malebného prostředí, obklopeného lesy a nedotčenou přírodou v obci Skorkov, okr. Mladá Boleslav, která leží na pravém břehu řeky Jizery. Rekreační objekt stojí na vlastním svažitém pozemku, o celkové rozloze 380 m2 a skýtá pohled do údolí a na přilehlou okolní krajinu.

Dispozice: viz virtuální prohlídka.
K chatě náleží venkovní kůlna pro zahradní nářadí, volně stojící dřevníky, suché WC i venkovní dílna. Voda je do chaty přivedena z vlastní study (užitková), odpad z kuchyně je vsakovací. Chata není napojena na vodovodní ani kanalizační řad.

Obecní vodovod i kanalizace se nachází v přilehlé komunikaci. Užitková voda pro zahradu je k dispozici ze studny. WC je tzv. suché, bez napojení na jímku. Přístup k objektu je možný autem po zpevněné komunikaci. K chatě přiléhá kůlna, ze které je vstup do již zmíněného sklepa. Zahrada je udržovaná, tvořená vzrostlými ovocnými stromy a okrasnými dřevinami, keři i záhony, připravenými pro sadbu zeleniny.
Chata má přiděleno číslo evidenční a je řádně zapsána v katastru nemovitostí.

Tento rekreační objekt vhodný pro milovníky procházek, cyklistiky, houbaření, rybaření. Okolí nabízí mnoho tipů pro odpočinek i výlety, ať jsou to již zmíněné bývalé císařské lesy, zámky, hrady a zříceniny okolních hradů, nebo množství pěších a cyklistických stezek, z nichž jedna vede přímo obcí. Dálnice D10 je vzdálená 5 min autem, 7 km od obce pak leží Stará Boleslav, 8 km. Brandýs nad Labem. Koupi nemovitosti možno financovat úvěrem, který Vám zdarma rádi zprostředkujeme.
Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

7

Prodej garáže 18 m²

PRODÁNO

Stehlíkova, Praha 6 – Suchdol
Cena: 499 000 Kč
ID9010

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi udržovanou garáž v městské části Prahy 6 – Suchdole, ulice Stehlíkova. Její výměra činní 18 m2. Do garáže je zavedena elektřina, voda a je vytápěna. Je v osobním vlastnictví, samostatně zapsána v katastru nemovitostí a náleží k ní spoluvlastnický podíl pod domem.

Prodej výrobní haly, prostoru 8 120 m²

PRODÁNO

Vyškovická, Ostrava – Ostrava Jih
Cena: 85 000 000 Kč
ID9001

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji průmyslový objekt na pozemcích o celkové rozloze 28 014 m2. Areál staveb se nachází v kvalitní tržní lokalitě poblíž nákupního centra AVION Shopping Park Ostrava v k.ú. Zábřeh nad Odrou. Jedná se celkem o 5 staveb, které jsou v jednom funkčním celku.

Prodej penzionu 900 m²

PRODÁNO

Strážné, okres Trutnov
Cena: 12 900 000 Kč
ID9002

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 13 pokojů

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zavedený, rozsáhle zrekonstruovaný horský penzion Hříběcí boudy v centrální části Krkonoš v bezprostřední blízkosti Strážného v nadmořské výšce 800 m s kapacitou 50 lůžek (13 pokojů). Penzion s výbornou polohou, vlastním vlekem a sjezdovkou na pozemcích o celkové rozloze 15 074 m2.

7

Prodej hotelu 650 m², pozemek 1 240 m²

PRODÁNO

3 Valles, Francie
Cena: 89 100 000 Kč
ID9003

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: Hotel

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně hotel, který se nachází v lyžařské oblasti 3 Valles, která je jednou z největších lyžařských oblastí na světě. Vedle hotelu je nástupní stanice 4 sedačkové lanovky, která vede přímo do centra resortu odkud se dá pokračovat do dalších lyžařských areálů.

Prodej roubené chalupy 4+kk s výhledem na Lysou horu

PRODÁNO

Paseky nad Jizerou, Semily
Cena: 5 499 000 Kč
ID9004

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 4+kk

Kontakt na makléře: 601 177 277

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastupování majitele Vám nabízíme ke koupi unikátní roubenou chalupu s pozemkem v ochranném pásmu KRNAP a CHKO Jizerské hory. Roubenka v osobním vlastnictví a o dispozici 4+KK byla postavena cca v roce 1925. Chalupa je po částečné rekonstrukci, kdy byla v roce 2012 zhotovena nová plechová střecha a vrtaná studna.

Nachází se přímo u příjezdové asfaltové komunikace s výhledem na Lysou horu, les a údolí řeky Jizery. Současná dispozice chalupy: obývací pokoj s kuchyní v přízemí a jihozápadní orientací, dále vstupní chodba, koupelna s WC a pokoj. V prvním patře se nachází další dva neprůchozí pokoje s výhledem do okolní krajiny a řada úložných prostor. V suterénu chalupy je prostorný sklep. Před vstupem do chalupy je přístřešek, zděná udírna a prostor vhodný k využití jako dílna nebo dřevník. K chalupě rovněž náleží pozemek o výměře 1173 m2, s jehličnatými a ovocnými stromy. Chalupa se nachází přímo u turistické stezky, cyklostezky a je vzdálena cca 15 min. od autobusové zastávky. Lyžařský Skiareál Paseky nad Jizerou je vzdálen cca 5 min. autem.

Chalupa je v ojedinělé lokalitě, v níž se odehrává příběh venkovského realistického románu Zapadlí vlastenci, a blízkosti je stará škola, která byla použita ve filmu Krakonoš a lyžníci. Roubená chalupa stojí ve svahu mezi lesy a těsně nad údolím řeky Jizery. Poloha chalupy je unikátní nejen svým klidem a zároveň překrásnou horskou krajinou, ale i skvělou dostupností z Prahy, cca 1,5 hod.

Paseky nad Jizerou jsou aktuálně zařazeny do druhého pásma CHKO což znamená, že zde není povolena nová výstavba. Jedná se o horskou obec v okrese Semily, v Libereckém kraji, v západních Krkonoších na pomezí Jizerských hor, na pravé straně Jizerského dolu. Obec byla založena patrně již v 16. století. Žije zde cca 245 obyvatel, množství chalup a dalších objektů slouží dnes zejména k rekreačnímu pobytu. Severní část území obce patří do Krkonošského národního parku, jižní část včetně hlavních sídelních celků do CHKO Jizerské hory. V obci se nachází také Krkonošské muzeum – Památník zapadlých vlastenců.

V místě je dobrá občanská vybavenost, obchod a restaurace. Ostatní služby jsou v dojezdové vzdálenosti autem. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zprostředkujeme. Energetická třída náročnosti G – Mimořádně nehospodárná.

Prodej chaty 32 m², pozemek 400 m²

PRODÁNO

Městec Králové, okres Nymburk
Cena: 249 900 Kč
ID9023

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji cihlovou zahradní chatu o užitné ploše 32 m². Patrová chata má zděný sklep a nachází se v zahrádkářské kolonii na okraji Městce Králové na pozemku 400 m². V přízemí je k dispozici kuchyňská linka a obytný prostor, v patře další obytný prostor včetně lodžie. Chata je celá podsklepená a vstup do sklepa je z venku.

7

Prodej chaty 55 m², pozemek 358 m²

PRODÁNO

Horka II, okres Kutná Hora
Cena: 699 000 Kč
ID9006

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nemovitost vhodná pro Rybáře, možnost úžasného rybaření, řeka Sázava, cca 150 m. Nabízíme k prodeji udržovaný rekreační objekt v malebné krajině Posázaví v obci Horka II, Horka nad Sázavou,okr. Kutná Hora, na vlastním pozemku o rozloze 358 m2 v zástavbě rekreačních chat v blízkosti lesa a řeky Sázavy, cca 150 m. Byl postaven ze dřeva v osmdesátých letech na kamenné podezdívce a opláštěný heraklitovými deskami s břizolitovou fasádou s novou fasádní barvou v roce 2003.

Pronájem obchodního prostoru 66 m²

PRODÁNO

Legerova, Kolín – Kolín III
Cena: 11 000 Kč
ID9028

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Exkluzivně nabízíme pronájem obchodních prostor o výměře 66,7 m2 v přízemí zrenovovaného secesního domu v Kolíně, ul. Legerova. Tento dům stojí v širším centru města ve frekventované u­lici.

Prodej komerční nemovitosti 343 m²

PRODÁNO

Masarykovo náměstí, Pečky
Cena: 4 099 000 Kč
ID9029

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji jednopodlažní dům v centru města Pečky. Stavba, která má charakter objektu občanského vybavení, je terasovitě členěna a část byla provozována jako café bar se stavebně oddělenou kuřáckou a nekuřáckou částí s dětským koutkem. Zastavěná plocha je 343 m2. Dům se nachází přímo v centru města Pečky, Masarykovo náměstí a má 2 samostatné vchody.

7

Prodej chaty 4+1

PRODÁNO

V Dolích, Vrané na Vltavou, Praha -západ
Cena: 2 190 000 Kč
ID9014

Vlastnictví: Osobní (pozemek pronajatý)
Energetická náročnost: G

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastoupení Vám zprostředkujeme koupi rekreačního objektu s číslem evidenčním, umístěného v klidné, chatové části obce, ke kterému je zajištěn bezproblémový přístup po zpevněné komunikaci. Velkoryse řešená, částečně podsklepená chata s kamennou podezdívkou je zasazena do malebného prostředí, obklopeného lesy, potokem a okolní přírodou v obci Vrané nad Vltavou, okr. Praha – západ, ul. V Dolích.

Chata stojí na pronajatém, svažitém pozemku o celkové rozloze 266 m2 a její dominantu tvoří prosklená, veliká veranda, využívaná jako obývací pokoj a terasa s kamennou podezdívkou. V přízemí je již zmíněná veranda, kuchyň, pokoj, malá koupelna a chemické WC. V podkroví jsou pak dvě ložnice. Voda není do objektu přivedena, vodu je však možno zavést ze studny na pozemku.

Na pozemek pod chatou a přilehlé pozemky je řádně sepsána dlouhodobá smlouva k užívání s nízkým nájmem. Vzhledem k rozloze je tento objekt po úpravách možno komfortně využívat i k trvalému bydlení a je vhodný pro milovníky vodních sportů, rybaření, procházek, cyklistiky, houbaření. Obec Vrané nad Vltavou leží na břehu vodní nádrže Vrané v hluboce zaříznutém údolí Vltavy mezi Davlí a Prahou. Díky Posázavskému Pacifiku si Vrané už dávno oblíbili výletníci i chataři. Obec je vzdálena jen 15 km od Prahy s velmi dobrou dostupností autobusové dopravy a vlakové dopravy, vlak je cca za 8 min. ve Zbraslavi, v centru Prahy pak za 30 min. Nachází se zde veškerá občanská vybavenost – ZŠ, MŠ, ZUŠ, sportoviště, restaurace, obchody, pošta. Koupi nemovitosti možno financovat úvěrem, který Vám zdarma rádi zprostředkujeme.

Prodej chaty 46 m², pozemek 1 273 m²

PRODÁNO

Hvozdnice, okres Praha-západ
Cena: 598 000 Kč
ID9007

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 2+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme k prodeji udržovaný rekreační objekt o dispozici 2+1, v malebném prostředí obklopeném Brdskými lesy. Chata se nachází v obci Hvozdnice okr. Praha-Západ, na vlastním pozemku o rozloze 1273 m2, s dobrou příjezdovou komunikací přímo k objektu. Chata je postavena v klidném prostředí nedaleko řeky Vltavy. Rekreační objekt vhodný také pro milovníky rybaření, byl postaven ze dřeva na kamenné podezdívce s betonovou terasou, umožňující příjemné relaxování.

Prodej komerční nemovitosti 14 811 m²

PRODÁNO

Horomyslická, Dýšina – Nová Huť
Cena: 30 000 000 Kč
ID9020

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji lukrativní komerční pozemek o celkové rozloze 14 811 m2 se třemi funkčními objekty s širokým využitím především jako ubytovna pro zaměstnance s výbornou dostupností a s možností zřízení skladovacích prostorů na původních základech dnes již neexistujících hal. Z větší části je tak pozemek zpevněn betonovou plochou. Hodnotu této nemovitosti také zvyšuje dobrý stav stojících objektů a hojnost okolní zeleně a prostor k volnočasovým aktivitám.

7

Prodej SPA hotelu 2003 m²

PRODÁNO

Horní promenáda, Janské Lázně
Cena: na vyžádání
ID9021

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 18 pokojů

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji velmi dobře zavedený, kompletně zrekonstruovaný moderní SPA hotel Vyhlídka s osobitým stylem, s kapacitou 43 lůžek (18 pokojů) a samostatnou bytovou jednotkou v Janských Lázních, které jsou světoznámým lázeňským městem a současně druhým nejlépe hodnoceným lyžařským střediskem v ČR. Hotel má výbornou polohu na začátku lázeňské kolonády a leží cca 150m od kabinové lanovky na Černou horu a cca 200m od lázeňského centra.

Prodej chaty 54 m², pozemek 392 m²

PRODÁNO

Horní Bradlo – Travná, okres Chrudim
Cena: 690 000 Kč
ID9022

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji chatu o užitné ploše 54 m. Patrová chata (zděná + dřevo) se zastavěnou plochou 43 m se nachází v obci Horní Bradlo, část Travná, okr. Chrudim, 8 km od vyhledávané rekreační oblasti Sečské přehrady. Celková plocha pozemku včetně chaty je 392 m. V uplynulých letech proběhla rozsáhlá rekonstrukce.

Prodej chaty 21 m², pozemek 387 m²

PRODÁNO

Křečhoř, okres Kolín
Cena: 590 000 Kč
ID9026

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme k prodeji rekreační chatu dostavěnou v roce 2013 v naprosto klidném prostředí zahrádkářské kolonie v obci Křečhoř,okr.Ko­lín,na velmi pěkně udržovaném svažitém pozemku o celkové rozloze 387 m2.

7

Kontakt

Jitka Fujciková - jednatelka

tel.: +420 731 184 517
e-mail: jitka@uspesnereality.cz

Mgr. Bc. Radim Kostaňuk - jednatel

tel.: +420 702 177 006
e-mail: radim@uspesnereality.cz

Firemní údaje

Sídlo společnosti:
Roháčova 145/14, Praha 3, 130 00

IČO: 04048598
DIČ: CZ04048598

Copyright © Úspěšné reality 2022 :: web vytvořil AKO Enterprise s.r.o.