Nabídky Komerčních nemovitostí našich zákazníků

Prodej ubytovacího zařízení 1 146 m²

AKTIVNÍ

Krušnohorská, Ostrov
Cena: Na dotaz
ID9030

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: F
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: Hotel

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi v současnosti provozovaný objekt hotelového zařízení, půdorysně obdélníkového tvaru o rozměrech 35 m x 14 m, s plochou střechou o třech nadzemních podlažích.

 

Vhodné i jako stacionář a nebo domov pro seniory.

 

V celé své půdorysné ploše je objekt podsklepen. Sklepní prostory slouží cca z poloviny jako skladovací, v druhé části je pak nájemce provozující pivnici a nájem plyne i s dalších sklepních prostor. Nabízí se i případné využití nemalé plochy před objektem k provozování letní zahrádky. V 1NP se nachází vstupní hala s recepcí, prostory pro stravování, přípravna jídel se zázemím, sociální zařízení a komunikační prostory hlavního schodiště, které propojuje všechna podlaží. V 2NP a 3NP jsou jednotlivé ubytovací prostory: 2 jednolůžkové pokoje, 2 apartmány pro 4 osoby, 2 apartmány pro 3 osoby, dále 24 dvoulůžkových pokojů s celkovou kapacitou 64 osob. Na každém z pokojů je vlastní sprcha a WC.

Jedná se o území s rozsáhlou výstavbou domů občanské vybavenosti a bytových domů. Třída F – velmi nehospodárná. Bližší informace Vám rádi poskytneme.

Prodej zámku -luxusní zámecký hotel

PRODÁNO

Střední Čechy – Hostačov
Cena: 79 000 000 k jednání
ID9032

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: Hotel

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Exkluzivně v zastoupení majitele Vám nabízíme Zámek Hostačov, který je v současné době provozován jako luxusní butikový Hotel. Zámek se nachází na kraji obce Hostačov, ve vlastním parku.

Zámek byl pečlivě zrekonstruován a je ve výborném stavu. Všechny pokoje jsou vybaveny originálním starožitným nábytkem a vybavením, šest pokojů má soukromé lázeňské vany. Hotel disponuje 17 pokoji (možno rozšířit o další), lobby, restaurací, wellness, velkou halou, hernou, kinem, knihovnou, únikovou místností (hra), tělocvičnou, kuchyní (s kapacitou vybavení pro 240 osob), místnosti pro zaměstnance, prádelnou, sklady, veřejnými toaletami a také výtahem.

K Hotelu patří pozemek o rozloze cca 124 719 m2. Pozemek je udržován jako park a zahrady. Součástí je jezero o rozloze cca 3 541 m2, které zahrnuje ostrov a klenutý most. Jedná se o jedno z nejhezčích míst pro konání svateb a je také pro tyto účely hojně využíváno.

Dále je zde 18 ti jamkové discgolfové hřiště, kde se konají prestižní světové turnaje (nejprestižnější v ČR), bazén, 2 studny a tenisový kurt, dětská houpačka a hradní hřiště, parkoviště a soukromé zařízení na zpracování odpadní vody. Byl dokončen projekt ke grantu EU, k budoucímu provozu jezera a byla již o něj podána žádost.

Hotel s pozemkem a jezerem se prodává jako celek a lze rovnou převzít zavedený ziskový provoz. Je zde možnost dalších výhodných investic, s potenciálem generovat další významný růst a zisk. V blízkosti zámku leží turistický hotspot Kutná Hora, která patří turisticky k nejnavštěvovanějším místům v České republice. Hotel má zavedenou klientelu a nemá žádné negativní reference na internetu, naopak je velice doporučován. Prodává se z rodinných důvodů na straně majitele. Pro další podrobné informace nás neváhejte kontaktovat.

Energetická třída náročnosti G mimořádně nehospodárná, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

Vhodné také jako výborná investice s pravidelným výnosem. Další informace na vyžádání.

Prodej chaty 2+kk s pozemkem 380m2

PRODÁNO

Skorkov, okr. Mladá Boleslav
Cena: 2 090 000 Kč
ID9033

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 2+KK

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastupování Vám zprostředkujeme koupi rekreačního objektu z osmdesátých let minulého století, umístěného v klidné části obce, přímo ve slepé ulici.
Částečně podsklepená chata s dřevěným obložením je zasazena do malebného prostředí, obklopeného lesy a nedotčenou přírodou v obci Skorkov, okr. Mladá Boleslav, která leží na pravém břehu řeky Jizery. Rekreační objekt stojí na vlastním svažitém pozemku, o celkové rozloze 380 m2 a skýtá pohled do údolí a na přilehlou okolní krajinu.

Dispozice: viz virtuální prohlídka.
K chatě náleží venkovní kůlna pro zahradní nářadí, volně stojící dřevníky, suché WC i venkovní dílna. Voda je do chaty přivedena z vlastní study (užitková), odpad z kuchyně je vsakovací. Chata není napojena na vodovodní ani kanalizační řad.

Obecní vodovod i kanalizace se nachází v přilehlé komunikaci. Užitková voda pro zahradu je k dispozici ze studny. WC je tzv. suché, bez napojení na jímku. Přístup k objektu je možný autem po zpevněné komunikaci. K chatě přiléhá kůlna, ze které je vstup do již zmíněného sklepa. Zahrada je udržovaná, tvořená vzrostlými ovocnými stromy a okrasnými dřevinami, keři i záhony, připravenými pro sadbu zeleniny.
Chata má přiděleno číslo evidenční a je řádně zapsána v katastru nemovitostí.

Tento rekreační objekt vhodný pro milovníky procházek, cyklistiky, houbaření, rybaření. Okolí nabízí mnoho tipů pro odpočinek i výlety, ať jsou to již zmíněné bývalé císařské lesy, zámky, hrady a zříceniny okolních hradů, nebo množství pěších a cyklistických stezek, z nichž jedna vede přímo obcí. Dálnice D10 je vzdálená 5 min autem, 7 km od obce pak leží Stará Boleslav, 8 km. Brandýs nad Labem. Koupi nemovitosti možno financovat úvěrem, který Vám zdarma rádi zprostředkujeme.
Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován.

7

Prodej garáže 18 m²

PRODÁNO

Stehlíkova, Praha 6 – Suchdol
Cena: 499 000 Kč
ID9010

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi udržovanou garáž v městské části Prahy 6 – Suchdole, ulice Stehlíkova. Její výměra činní 18 m2. Do garáže je zavedena elektřina, voda a je vytápěna. Je v osobním vlastnictví, samostatně zapsána v katastru nemovitostí a náleží k ní spoluvlastnický podíl pod domem.

Prodej výrobní haly, prostoru 8 120 m²

PRODÁNO

Vyškovická, Ostrava – Ostrava Jih
Cena: 85 000 000 Kč
ID9001

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji průmyslový objekt na pozemcích o celkové rozloze 28 014 m2. Areál staveb se nachází v kvalitní tržní lokalitě poblíž nákupního centra AVION Shopping Park Ostrava v k.ú. Zábřeh nad Odrou. Jedná se celkem o 5 staveb, které jsou v jednom funkčním celku.

Prodej penzionu 900 m²

PRODÁNO

Strážné, okres Trutnov
Cena: 12 900 000 Kč
ID9002

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 13 pokojů

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zavedený, rozsáhle zrekonstruovaný horský penzion Hříběcí boudy v centrální části Krkonoš v bezprostřední blízkosti Strážného v nadmořské výšce 800 m s kapacitou 50 lůžek (13 pokojů). Penzion s výbornou polohou, vlastním vlekem a sjezdovkou na pozemcích o celkové rozloze 15 074 m2.

7

Prodej hotelu 650 m², pozemek 1 240 m²

PRODÁNO

3 Valles, Francie
Cena: 89 100 000 Kč
ID9003

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: Hotel

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně hotel, který se nachází v lyžařské oblasti 3 Valles, která je jednou z největších lyžařských oblastí na světě. Vedle hotelu je nástupní stanice 4 sedačkové lanovky, která vede přímo do centra resortu odkud se dá pokračovat do dalších lyžařských areálů.

Prodej bytu 1+1 vhodného na komerční využití – pronájem 48,60 m²

PRODÁNO

Závodu míru -Nejdek, okres Karlovarský
Cena: 999 000 Kč
ID9004

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 1+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

V exkluzivním zastoupení Vám zprostředkujeme koupi bytové jednotky o dispozici 1+1 v OV o rozloze 48,60m2 s komorou v obci Nejdek, okr. Karlovy Vary, ulice Závodu míru.
Byt je situován v prvním patře, třípodlažního domu o čtyřech bytových jednotkách. Dispozice bytu: předsíň 6,83m2, kuchyň 11,59m2, pokoj 22,88m2, koupelna s WC 7,30m2.

Byt byl v průběhu let 2008 až 2020 průběžně rekonstruován. V rámci této rekonstrukce proběhla výměna, kuchyňské linky, koupelny, podlahových krytin, elektroinstalace a z bytu byl zřízen praktický vstup na půdu, kde si majitelé vybudovali oddělenou prostornou komoru se střešním oknem v rámci spoluvlastnického podílu na těchto prostorách. Okna jsou situována na SZ, s výhledem na řeku a zalesněné kopce. Topení a teplá voda jsou zajištěny dálkově.

Samotný bytový dům stojí v blízkosti kulturního domu, mateřské školky a prodejny se smíšeným zbožím, dále jsou zde supermarkety Penny a Albert. Nedaleko je vlaková i autobusová zastávka. Zajímavostí je blízko stojící unikátní Nejdecká věž na velbloudí skále a pod skalou tvoří další dominantu místní kostel. V lese je křížová cesta, která vede na známé vyhlídkové místo U křížku. Nejdecké náměstí se pyšní červenými buky a cca 5 km procházkou do kopce se dojde na rozhlednu Pajnd.

Město Nejdek se také může pochlubit podél hlavní ulice mnoha opravenými domy s různými obchody, restauracemi a občerstveními. V Nových Hamrech, 6 km od Nejdku jsou lyžařské vleky a sjezdovky různých obtížností. Známé lyžařské středisko Plešivec je 17 km od domu. Energetická třída náročnosti G – mimořádně nehospodárná, průkaz náročnosti budovy nebyl zatím předložen, po jeho doložení bude tento údaj upraven. Koupi bytu je možno financovat hypotéčním úvěrem ,který Vám zdarma zprostředkujeme a vyřídíme.

Prodej chaty 32 m², pozemek 400 m²

PRODÁNO

Městec Králové, okres Nymburk
Cena: 249 900 Kč
ID9023

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji cihlovou zahradní chatu o užitné ploše 32 m². Patrová chata má zděný sklep a nachází se v zahrádkářské kolonii na okraji Městce Králové na pozemku 400 m². V přízemí je k dispozici kuchyňská linka a obytný prostor, v patře další obytný prostor včetně lodžie. Chata je celá podsklepená a vstup do sklepa je z venku.

7

Prodej chaty 55 m², pozemek 358 m²

PRODÁNO

Horka II, okres Kutná Hora
Cena: 699 000 Kč
ID9006

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nemovitost vhodná pro Rybáře, možnost úžasného rybaření, řeka Sázava, cca 150 m. Nabízíme k prodeji udržovaný rekreační objekt v malebné krajině Posázaví v obci Horka II, Horka nad Sázavou,okr. Kutná Hora, na vlastním pozemku o rozloze 358 m2 v zástavbě rekreačních chat v blízkosti lesa a řeky Sázavy, cca 150 m. Byl postaven ze dřeva v osmdesátých letech na kamenné podezdívce a opláštěný heraklitovými deskami s břizolitovou fasádou s novou fasádní barvou v roce 2003.

Pronájem obchodního prostoru 66 m²

PRODÁNO

Legerova, Kolín – Kolín III
Cena: 11 000 Kč
ID9028

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Exkluzivně nabízíme pronájem obchodních prostor o výměře 66,7 m2 v přízemí zrenovovaného secesního domu v Kolíně, ul. Legerova. Tento dům stojí v širším centru města ve frekventované u­lici.

Prodej komerční nemovitosti 343 m²

PRODÁNO

Masarykovo náměstí, Pečky
Cena: 4 099 000 Kč
ID9029

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji jednopodlažní dům v centru města Pečky. Stavba, která má charakter objektu občanského vybavení, je terasovitě členěna a část byla provozována jako café bar se stavebně oddělenou kuřáckou a nekuřáckou částí s dětským koutkem. Zastavěná plocha je 343 m2. Dům se nachází přímo v centru města Pečky, Masarykovo náměstí a má 2 samostatné vchody.

7

Pronájem obchodního prostoru 15 m²

PRODÁNO

Rubešova, Kolín – Kolín I
Cena: 6 000 Kč
ID9014

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem nebytových prostor o výměře 15 m² s výlohou na frekventované ulici v centru Kolína, v bezprostřední blízkosti náměstí. Prostory jsou vhodné k využití např.jako obchod,kancelář,či vzorkovna.Topení plynové lokální. Možnost okamžitého pronájmu i dlouhodobě. Třída G – Mimořádně nehospodárná.

Prodej chaty 46 m², pozemek 1 273 m²

PRODÁNO

Hvozdnice, okres Praha-západ
Cena: 598 000 Kč
ID9007

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 2+1

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme k prodeji udržovaný rekreační objekt o dispozici 2+1, v malebném prostředí obklopeném Brdskými lesy. Chata se nachází v obci Hvozdnice okr. Praha-Západ, na vlastním pozemku o rozloze 1273 m2, s dobrou příjezdovou komunikací přímo k objektu. Chata je postavena v klidném prostředí nedaleko řeky Vltavy. Rekreační objekt vhodný také pro milovníky rybaření, byl postaven ze dřeva na kamenné podezdívce s betonovou terasou, umožňující příjemné relaxování.

Prodej komerční nemovitosti 14 811 m²

PRODÁNO

Horomyslická, Dýšina – Nová Huť
Cena: 30 000 000 Kč
ID9020

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji lukrativní komerční pozemek o celkové rozloze 14 811 m2 se třemi funkčními objekty s širokým využitím především jako ubytovna pro zaměstnance s výbornou dostupností a s možností zřízení skladovacích prostorů na původních základech dnes již neexistujících hal. Z větší části je tak pozemek zpevněn betonovou plochou. Hodnotu této nemovitosti také zvyšuje dobrý stav stojících objektů a hojnost okolní zeleně a prostor k volnočasovým aktivitám.

7

Prodej SPA hotelu 2003 m²

PRODÁNO

Horní promenáda, Janské Lázně
Cena: na vyžádání
ID9021

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO
Dispozice: 18 pokojů

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji velmi dobře zavedený, kompletně zrekonstruovaný moderní SPA hotel Vyhlídka s osobitým stylem, s kapacitou 43 lůžek (18 pokojů) a samostatnou bytovou jednotkou v Janských Lázních, které jsou světoznámým lázeňským městem a současně druhým nejlépe hodnoceným lyžařským střediskem v ČR. Hotel má výbornou polohu na začátku lázeňské kolonády a leží cca 150m od kabinové lanovky na Černou horu a cca 200m od lázeňského centra.

Prodej chaty 54 m², pozemek 392 m²

PRODÁNO

Horní Bradlo – Travná, okres Chrudim
Cena: 690 000 Kč
ID9022

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji chatu o užitné ploše 54 m. Patrová chata (zděná + dřevo) se zastavěnou plochou 43 m se nachází v obci Horní Bradlo, část Travná, okr. Chrudim, 8 km od vyhledávané rekreační oblasti Sečské přehrady. Celková plocha pozemku včetně chaty je 392 m. V uplynulých letech proběhla rozsáhlá rekonstrukce.

Prodej chaty 21 m², pozemek 387 m²

PRODÁNO

Křečhoř, okres Kolín
Cena: 590 000 Kč
ID9026

Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost: G
Možnost hypotéky: ANO

Kontakt na makléře: 702 177 006

Více o nemovitosti

Nabízíme k prodeji rekreační chatu dostavěnou v roce 2013 v naprosto klidném prostředí zahrádkářské kolonie v obci Křečhoř,okr.Ko­lín,na velmi pěkně udržovaném svažitém pozemku o celkové rozloze 387 m2.

7

Kontakt

Jitka Fujciková - jednatelka

tel.: +420 731 184 517
e-mail: jitka@uspesnereality.cz

Mgr. Bc. Radim Kostaňuk - jednatel

tel.: +420 702 177 006
e-mail: radim@uspesnereality.cz

Firemní údaje

Sídlo společnosti:
Roháčova 145/14, Praha 3, 130 00

IČO: 04048598
DIČ: CZ04048598

Copyright © Úspěšné reality 2022 :: web vytvořil AKO Enterprise s.r.o.