Spokojený zákazník je na prvním místě

7

„Velice si Vašich referencí vážíme, je to forma svědectví o výsledcích naší práce od skutečných klientů.“

Uvádíme zde pouze skutečné a ověřené reference dle zákona z portálu firmy.cz.

Díky Vám, našim klientům, kteří nám dáváte důvěru, jsme mohli za svou práci obdržet řadu ocenění, např. Evropský Platinoví certifikát kvality ECDF , certifikát Prověřená společnost Gold i Gold Elite, jsme také držiteli prestižního ocenění BforB (Business for Breakfast) podnikatelských klubů a to člena s nejvyšším objemem realizovaných zakázek 2× po sobě a další.

“Dobrý den všem, milerád doporučuji Úspěšné reality s.r.o. k využití služeb v oblasti realitního trhu. Paní Jitka a pan Radim pro mě představují optimální kombinaci lidského a profesionálního jednání. Kdybych mohl dal bych 10 hvězdiček:-) Přeji všem úspěšné vyřešení situace s nemovitostmi a radost z uskutečnění.”

MUDr. Aleš Březina

Firmu Úspěšné reality jsem využil k prodeji bytu v rodinném domě. Všechno proběhlo výborně. Zástupci firmy vše zařídili na klíč. Nemusel jsem se vůbec o nic starat. Pravidelně mě informovali o stavu prodeje a také poskytovali cenné rady, jak nemovitost co nejlépe prodat. Dokonce i zařídili rozdělení domu na 2 bytové jednotky. V dnešní době, kdy je obtížné prodat nemovitost, ji myslím, že ji prodali za nejlepší možnou cenu (včetně zařízení dražby). Za celý svůj život jsem se nesetkal s realitní společností, který by poskytovala služby blížící se ke službám firmy Úspěšné reality. Dokonce i kupující byli se službami firmy Úspěšné reality spokojeni.

Ing. Patrik Kellner

Chtěl bych poděkovat Úspěšným realitám, které mě zastupovali při prodeji mé firmy a hotelu. Vše bylo perfektně zajištěno a o vše bylo postaráno. Jednalo se o náročnou transakci se zahraničním zájemcem. Díky Úspěšným realitám bylo vše profesionálně zvládnuté (včetně špičkového právního servisu) do nejmenšího detailu, což také oceňoval i zahraniční zájemce. Celý obchod byl poměrně složitý ale Radim mě při každém kroku pomohl nad očekávání a právní servis byl velice profesionální a důvěryhodný. Dokonce, mimo věcí které jsem si musel logicky obstarat sám, ostatní starosti ohledně prodeje proběhli tak že jsem s ním neměl sebemenší starosti. Mohu všem, kteří chtějí dostat maximální cenu za nemovitost a být také dobře ochráněni při prodeji, služby Úspěšných realit doporučit.

Vjhasa

„Velice děkuji za zodpovědný, profesionální přístup k prodeji mého domu. Nemohla jsem si vybrat lepší realitní kancelář. Úspěšné reality se na 100 % věnují prodeji nemovitosti. Pracují s plným nasazením. Snaží se, aby celý prodej proběhl hladce, transparentně a bylo dosaženo vzájemné spokojenosti všech zúčastněných. Byla jsem velice překvapena, za jakou cenu se dům prodal, i když prodej nebyl vůbec jednoduchý. Vůbec jsem netušila, co všechno prodej domu obnáší a co vše musela realitní kancelář zařídit. Také oceňuji perfektní právní servis, který nám realitní kancelář poskytla. Byla jsem ušetřena mnoha starostí. Vše proběhlo perfektně, bezpečně. Úspěšné reality na 100 % doporučuji.“

Hana Smoluchová

„Pan Jakub Melichar mi prodával chalupu v Krkonoších, s jeho přístupem jsme byli velice spokojeni. Služby této realitní kanceláře budeme rádi doporučovat dál.“

Jana Pavlisová

„Nikdy jsem se nesetkala s tak vstřícným přístupem ke klientovi. Všechny zainteresované strany na procesu mi záviděly, jak Radim s Jitkou vyřešili všechny úkony a problémy profesionálně i lidsky za mne. Já jen v závěru odevzdala klíče. Pro ÚSPĚŠNÉ REALITY je 5 hvězd málo za nadstandartní služby. „

Věra Mazánková Mladá Boleslav

„Spolupráce s touto realitní kanceláří byla skvělá a mohu je jen vřele doporučit. Jejich tým byl profesionální a plně se věnoval prodeji mé nemovitosti. Byl jsem nadšen jejich znalostmi trhu a jejich schopností vypracovat efektivní prodejní strategii. Věnovali se všem detailům, jako je profesionální fotografie, oslovování potenciálních zájemců a uspořádání prohlídek. Komunikace s nimi byla vždy vstřícná a promptní, a byl jsem pravidelně informován o vývoji prodeje. Výsledkem bylo úspěšné uzavření prodeje mé nemovitosti za uspokojivou cenu. Jsem s jejich službami velmi spokojený a rád je doporučím ostatním, kteří hledají spolehlivou realitní kancelář.
Děkuji uctivě.“

Marek Hubka

„Ráda bych touto cestou poděkovala Jitce a Radimovi za naprosto profesionální přístup. Jejich služeb jsem využila při prodeji svého bytu v Praze. Vše mi vždy vysvětlili a za mě zařídili. U všeho byli se mnou. Byt jsem prodala za vyšší cenu než jsem požadovala. Vřele doporučuji Úspěšné reality s.r.o. Hezký den“

Ing. Jana Čančarová

Paní Jitka a pan Radim jsou opravdu skvělé duo realitních makléřů. Profesionální přístup na vysoké úrovni, kompletní servis od “a” až do “z”, preciznost práce, ochotni kdykoli pomoci a vyjít vstříc. Společně v tandemu s naším fin. poradcem dokázali uzavřít nákup nemovitosti za extrémně krátkou dobu ke spokojenosti všech stran. A jak jsem řekl i paní Jitce a panu Radimovi, dnes už chápu, proč se jmenují právě “Úspěšné reality”. Moc děkujeme a v budoucnu, pokud budeme řešit prodej/nákup nemovitosti se určitě obrátíme právě na Vás a bez zaváhání doporučíme svému okolí Vaše služby. 

Ing. Petr Černoch

Naprosto perfektní, profesionální zajištění prodeje nemovitosti i přesto, že jsme byli v zahraničí a nebyli jsme osobně nápomocni. Vše zajistili rychle, spolehlivě a prodali naši nemovitost za požadovanou cenu. Mohu doporučit. Naďa Sikorová

Naďa Sikorová

Děkuji Úspěšným realitám, Radimovi a Jitce za perfektní a rychlý prodej bytu.V nelehké situaci se dokázali perfektně orientovat, a prodej bytu proběhl hladce a bez potíží.Vše bylo zvládnuto citlivě, s profesionálním i lidským přístupem.Tuto realitní kancelář doporučuji všem, kdo chtějí prodat či koupit nemovitost bez starostí. Přeju Úspěšným realitám hodně úspěchu do nastávající realitní sezóny.

Marcel Svoboda

S Úspěšnými realitami jsme prodávali byt v Praze a byli jsme se službami této realitní kanceláře maximálně spokojeni. Vše proběhlo hladce, o všem jsme byli včas informováni a ještě jsme dostali spoustu rad a informací, které nám pomohly vybrat si nové bydlení. Takže si myslím, že úroveň služby byla nadstandardní. Prodej se podařilo uskutečnit relativně rychle a dobře i přes nepříznivou situaci na trhu. Firmu Úspěšné reality tedy doporučujeme. Radka Evjáková

Radka Evjáková

Díky za pomoc s prodejem nemovitosti (družstevní byt), skvělá práce, vynikající komunikace. Vyzkoušeli jsem spolupráci s mnoha realitními makléři a vždy “něco drhlo” – tentokrát vše klaplo na k maximální spokojenosti. Vřele můžeme doporučit!!!

Cervena E - Manželé Pospíšilovi

“Úspěšné reality jsou velmi seriózní firma, která myslí na všechno potřebné. Je spolehlivá a za celou dobu našeho smluvního vztahu jsem se cítil v bezpečí po stránce právní i lidské. Velmi děkuji za tuto zkušenost a přeji do dalších dnů hodně klientů, kteří ocení Vaše skvělé služby. Tuto firmu vřele doporučuji všem, kteří chtějí prodat nebo koupit nemovitost. Děkuji Radime a Jitko”

Ivan Kovanda

Služeb Jitky a Radima jsem již využil při prodeji nemovitosti v několika případech a vždy jsem se setkal s profesionálním přístupem, výborným servisem a ochotou navrhovat možnosti prodeje. Celý proces prodeje probíhal na vysoké úrovni i v dnešní nelehké době. Určitě služeb RK Úspěšné reality doporučuji.

Ivo Pfeifer

Firma Úspěšné reality s.r.o. má trefné a vskutku skutečnosti odpovídající jméno/titul. S firemní prací na mém zadání vše probíhalo naprosto perfektně a s patřičným finálním efektem.
Děkuji za vše

MUDr. Jan Šulc, CSc, FCCP

“Úspěšné reality doporučuji při výběru realitní kanceláře. Jednání obou partnerů je na profesionani úrovni, ale z lidského hlediska a přístupu k zákazníkovi je to mimořadná společnost . Díky za vaše služby, pomoc a rady. Koupě bytu probehla bez problému v době COV. Doporucuji všem ! Kotkova”

Renata Kotková

„Velice chceme poděkovat realitní kanceláři p. Radima Kostaňuka a p. Jitky Žďárové. Jednalo se o prodej velkých pozemků, kde bylo několik vlastníků, na developerské účely. Byl to náročný, komplikovaný prodej. Kancelář vše zařídila, nemuseli jsme se o nic starat, pouze jsme podepisovali dokumenty zhotovené v jejich špičkové právní kanceláři. Pravidelně jsme byli informováni o stavu naší „zakázky“. Pan Kostaňuk měl kladný přístup i v situacích, které vyžadují dost trpělivosti, a prodej dotáhl do zdárného konce. Tuto realitní kancelář můžeme jenom doporučit.“

Roman a Eva Matulíkovi

“Naprosto profesionální, příjemní a milí lidé. Celý proces koupě bytu proběhl jako na drátkách, o každém kroku jsem byl ihned informován. Podle mě už to lepší ani nemohlo být. Úspěšné reality mohu vřele doporučit!”

PhDr. Mgr. Ivo Štefan, Ph.D

“S realitní kanceláří Úspěšné reality jsem byl maximálně spokojen a prodej mojí nemovitosti proběhl nad má očekávání. Cením si zejména velmi solidního jednání, kdy prodej proběhl rychle, bezproblémově a hlavně tak, že jsem s ním neměl sebemenší starosti. Jmenovitě bych rád poděkoval panu Jakubovi Melicharovi, který měl prodej mé nemovitosti na starosti a kterého mohu vřele doporučit všem co chtějí prodat svou nemovitost. V budoucnu opět rád využiji služeb od Úspěšných realit.

Matěj Vich

„Zdravím Jitko a Radime, moc Vám děkuji za lidský a zároveň špičkový profesionální přístup při prodeji nemovitosti. Jednalo se o nelehké zadání prodat nedokončenou stavbu na větším neudržovaném pozemku, za to v hezkém přírodním prostředí. V situaci, kdy většina lidí chce dostat klíče a hned bydlet bez námahy a nasazení, to byl časově a individuálně náročný výkon. Právě díky výše uvedenému přístupu se podařilo najít vhodného zájemce a úspěšně prodej uskutečnit. Proto hodnotím pěti hvězdičkami a při hledání té pravé realitní kanceláře doporučuji si vybrat Úspěšné reality s.r.o. Ať jsou všichni spokojeni a hodně zdaru. Aleš Březina

MUDr. Aleš Březina

„Oceňuji 100% profesionalitu realitní kanceláře „Úspěšné reality“. Při prodeji mého družstevního bytu ve Zličíně si nedovedu představit lepší realitní servis, počínaje nafocením od profesionálního fotografa, přes prezentaci nemovitosti, naprosté flexibilitě při domlouvání prohlídek a samozřejmě úspěšný prodej. Úspěšné reality rovněž spolupracují s renomovanou advokátní kanceláří, která zajistila smluvní dokumentaci a úschovu peněz. Děkuji vřele za spolupráci, Olga Doležalová.”

Olga Doležalová

“Celý prodej proběhl hladce, veškeré podklady byly vždy připraveny. Termíny a domluva dodržena na 100%. A pozitivně hodnotím hlavně proaktivní a pozitivní přístup konkrétně Jakuba Melichara. Určitě doporučuji..”

Pavel Hofman

“Prodej bytu proběhl hladce a bez komplikací Velice profesionální, seriózní a lidský přístup. Mohu všem doporučit.”

Pavel Štěpán

„Realitku môžem doporučiť. Celý proces prebehol podľa našich predstáv a s minimálnou námahou na našej strane. Pán Melichar ku všetkému pristupoval profesionálne, rýchlo a transparentne“.

Martin Horváth

“Profesionální servis, vždy připraveni řešit a vyřešit potenciální potíž. Příjemné vystupování, spolehlivost, snaha objektivně pomoci oběma stranám ke vzájemné spokojenosti. Můžeme 100% doporučit!”

Ing. Daniel Kurucz, MBA

Generální ředitel strojíren Vítkovice Heavy Machinery

“Připojuji poděkování paní Žďárové a panu Kostaňukovi z RK Úspěšné reality s.r.o., kde slovo úspěch není pouhým označením firmy. Na trhu je řada realitních kanceláří, které se prezentují odlišným přístupem k práci a ke klientům. Skutečnost pak často bývá jiná. RK mohu jen doporučit, protože práce obou makléřů byla nejen na vysoké profesionální úrovni, ale také opravdu odlišná. Lze vycítit, že svoji práci dělají opravdu rádi.”

Vendula Jandová - HNocturna

“Tuto realitní kancelář doporučujeme všem, jejich služby jsou na špičkové úrovni, mají vstřícné, profesionální jednání. Chceme poděkovat p. Jitce a p. Radimovi za velikou trpělivost při realizování prodeje, za vyřešení několika problémů během prodeje. Jsou ochotni se vším pomoci. Vše vyřídili za nás a pomáhali i kupující straně, v neposlední řadě zařídili i kvalitní právnický servis. Moc jim děkujeme za uskutečnění prodeje, jsou to super lidi s velkými zkušenostmi. Eva a Roman Matulíkovi”

Eva Matulíková

„Vynikající profesionální služby od A do Z. Kvalitní zpracování inzerce a prezentace nemovitosti, příjemné jednání, poskytnutí právních služeb, ochota s čímkoliv poradit, vstřícnost. Během procesu prodeje jsme byli průběžně o všem informováni a prodej se uskutečnil v krátké době bez zbytečných průtahů.“

Ing. Jitka Sidorová, DiS.

“V roce 2021 jsme hledali domeček a narazili na jeden, který absolutně vyhovoval našim preferencím. Po první prohlídce jsme byli nadšeni i realitní makléřkou, paní Jitkou, která domeček prodávala. Velmi přátelský přístup, pomoc s veškerou dokumentací a možnost kdykoliv vše probrat byla obrovská pomoc do našeho začátku při koupi domečku. Ještě jednou mnohokrát děkujeme!:)

Šárka Margitová

“Děkuji velmi Úspěšným realitám s.r.o., Mgr. Bc.Radimu Kostaňukovi a Jitce Žďárové za jejich profesionální, citlivý a lidský přístup při prodeji mých šesti bytů. Pomohli mi řešit i problémy s SVJ a velmi citlivě vybírali zájemce o moje byty. Jejich služby Vám všem vřele doporučuji!”

Marcel Svoboda

spolumajitel činžovního domu

“Služby Vaší firmy, zastoupené paní Jitkou Žďárovou, mohu jednoznačně vřele doporučit. Její pomoc při prodeji nemovitosti byla pro mě, jako pro laika, naprosto skvělá. Její přístup byl profesionální, přitom přátelský, věděla si vždy rady.“

Doc. RNDr. Jan Mareš

“Radim Kostaňuk mi pomohl zmenit zivot. Nikdy nezapomenu na servis, ktery nam Úspěšné reality dodaly, na jejich podporu, profesionalitu a vysledek. Mate uzasneho clena, gratuluju!“   (zdroj FB BforB Praha)

Bibiana Cunnigham, MBA

ředitelka BforB Španělsko

„Dobrý den, to co jiná realitní kancelář nedokázala za 3 měsíce zvládla paní Kostaňuková (Žďárová) za jediný den! Nemůžu říct jedinou špatnou zkušenost, jelikož žádnou nemám! Profesionální a lidský přístup paní Kostaňukové a jejího manžela mě a mojí přítelkyni naprosto „odrovnal“. Pokud někdo tedy váháte s výběrem realitní kanceláře, tuto vřele doporučuji, osobně již s žádnou jinou spolupracovat nehodlám. Na trhu je hodně realitních kanceláří, ale tato je všechny hravě překoná! Vladimír Havel

Vladimír Havel

Realitní kancelář Úspěšné reality předvedla během prodeje našeho bytu výborný výkon. Vše bylo velmi profesionální, jednání vstřícné, počet zájemců o prohlídku neustále rostl a během pár týdnů bylo prodáno – a přesně za cenu, jakou jsme si představovali. RK Úspěšné reality můžu jen doporučit! Ondřej Vichnar“

Mgr. Ondřej Vichnar

Služby RK Úspěšné reality vám mohu jen doporučit. Jednání pana Kostaňuka i paní Žďárové bylo nejen naprosto profesionální (drží slovo, termíny atd.), ale také lidsky příjemné a vstřícné. Prodej nemovitosti jsme vyřešili velmi rychle a zcela bez starostí, v klidu, pohodě a s naprosto luxusním servisem ze strany RK. Velice děkuji! Svatava Petrovičová“

Svatava Petrovičová

„Pečlivě jsem vybírala realitní kancelář, které bych svěřila prodej svého bytu. Jitka s Radimem o mě pečovali ve všech fázích tohoto procesu, včetně kompletního právního servisu. Cítila jsem se naprosto v bezpečí s vědomím, že je zde někdo, kdo absolutně hájí mé zájmy. Na prohlídky vodili vždy jen prověřené zájemce, aby zabránili tzv. „bytové turistice“. Pro můj byt našli toho správného kupce během velmi krátké doby. Nemohla jsem zvolit lépe. Všem tuto realitní kancelář vřele doporučuji.“

Mgr. Romana Křížová

ředitelka BF pro ČR a Evropu

„Realitní kancelář Úspěšné reality mohu vřele doporučit. Prodali mi komerční areál, který jsem se snažil prodat již delší dobu přes několik realitních kanceláří. Mohu tedy porovnat jejich služby s konkurencí. Služby a přístup obou jednatelů byly ale bezkonkurenční. Vše na čem jsme se dohodli, tak platilo na 100%. O vše se postarají za vás, průběžně informují jak se prodej vyvíjí, právní služby na špičkové úrovni,spoluúčast při předání areálu byla samozřejmostí,do­poručuji všem…”

Radek Suchomel

„Na doporučení známých jsem svěřila prodej svého bytu této realitní kanceláři. Od prvního kontaktu jsem vždy byla informována o tom, jak prodej probíhá a co bude následovat a jaké dokumenty budou potřeba. Kompletní právní servis byl samozřejmostí, stejně jako prověření zájemců. Během krátké doby byl můj byt úspěšně prodán. Děkuji paní Jitce a panu Radimovi. Na základě mé zkušenosti mohu všem tuto realitní kancelář doporučit.

PharmDr. Alena Mírovská

“Všechno bylo super, bez problému a starostí. Vše zajistily a ještě nám dohodly skvělého finančního poradce. Veliký díky.”

Květa Štoková

„Na tuto realitní kancelář jsem narazila náhodou až přes nemovitost, kterou jsem si vybrala, ale nemohla bych být více spokojená se vstřícností, jednáním a celým procesem. Profesionální a nadmíru milé jednání paní Jitky i pana Radima bylo na víc jak pět hvězdiček. Moc děkuji za vše a všem vřele doporučuji!” 

Barbora Oudesová - Kupující

“Celý proces prodeje bytu proběhl na vysoké úrovni. I v nelehké době „koronaviru“ se Jitce a Radimovi povedlo vše bez komplikací zrealizovat. Určitě RK Úspěšné reality doporučuji.”“Celý proces prodeje bytu proběhl na vysoké úrovni. I v nelehké době „koronaviru“ se Jitce a Radimovi povedlo vše bez komplikací zrealizovat. Určitě RK Úspěšné reality doporučuji.”

Daniela Lachenal

Dlcreations

„S realitní kanceláři Úspěšné reality mám jen ty nejlepší zkušenosti. Kromě ověření podpisů jsem se nemusel téměř o nic starat. V průběhu prodeje nemovitosti zástupci RK prokázali odborné znalosti a dovednosti v oboru na vysoké úrovni a dobrou orientaci v dané problematice. RK Úspěšné reality vřele doporučuji – korektní, slušné, lidské jednání, vstřícnost, promptnost, jednoduše profesionalita každým coulem! Díky moc, Rafajovi.“

VRafaj 86

“Vše v naprostém pořádku. Koupě proběhla bez problémů, milí, ochotní. Doporučuji!”

Lenka Lukyova

Prodej pozemku Bavorině. „Byla jsem velmi potěšena profesionálním a ochotným přístupem majitelů firmy. Na veškeré mé dotazy mi rychle odpověděli a ulehčili mi spoustu práce. Proto jsem velice spokojená a mohu tuto firmu doporučit všem“ 

Jana Hubálková

Martina Kloudová, Hradec Králové: Vybrala jsem si byt ke koupi v Hradci Králové, který nabízela tato realitní kancelář. Od samého začátku jednání probíhalo vždy korektně bez průtahů, platily všechny navržené termíny. Paní makléřka Jitka Žďárová byla velmi ochotná a na všechny dotazy odpovídala velice rychle. Celá transakce proběhla v naprostém pořádku. Byla jsem velmi spokojena i s právním servisem. DOPORUČUJI.“

Martina Kloudová

„Velmi děkuji za vysoce profesionální a ochotný přístup obou majitelů, paní Kostaňukové a pana Kostaňuka. Výborná spolupráce, dobré rady, které nám byly poskytnuty a hlavně ochota maximálně vyjít vstříc klientovi. Bylo mi ctí s Vámi spolupracovat. DĚKUJI!!!

Martina Navrátilová

„Byl jsem spokojený s vyřízením prodeje. Perfektní komunikace Rychlá reakce na dotazy Spokojenost na místě doporučuji!!!!

František Černeňák

„Dobrý den,chtěl bych poděkovat paní Jitce Kostaňukové za velice profesionální jednání při prodeji nemovitosti. Tuto realitní kancelář mohu všem vřele doporučit. Kry­ka Tomáš“

Kryka Tomáš

„S panem Radimem a Jitkou jsme se setkali jako kupující. S jejich službami a servisem jsme byli maximálně spokojeni. Vždy všechny domluvené terminy a setkání přesně dodrželi. Každý telefon nebo nejmenší dotaz byl vždy zodpovězen a vyřízen s ochotou a vstřícností. Oba dva mají velice lidský a pozitivní přístup ke své práci což se odrazilo v naší spokojenosti. Kdybychom ještě někdy potřebovali využít služeb RK, určitě se na Vás znovu obrátíme. Pokračujte ve skvělé práci, děkujeme mockrát. Hechtovi“

Tomáš Hecht

Vřele doporučuji realitní kancelář Úspěšné reality. Mám s nimi již několikerou zkušenost a vždy perfektní: komplexní služby, průběžné informace o nabídce, jednotlivých prohlídkách nabízených nemovitostí, procesu prodeje atd. Protože nabízejí právní i finanční služby, probíhá vše hladce jak pro prodávajícího, tak pro kupujícího. A pokud se vyskytnou nějaké komplikace (NE ze strany RK), vždy je dokáží rychle vyřešit.”

Mgr. Šárka Vlčková

Rychlost jednání, vstřícnost a profesionalita. Toto jsou vlastnosti pana Kostaňuka a paní Kostaňukové se kterými jsem měl tu čest jednat. Byl jsem velmi spokojen a vřele doporučuji. Vašíček Radek.“

Radek Vašíček

Po přečtení několika hodnocení bych se rád přidal do seznamu spokojených klientů – v mém případě v roli kupujícího. Je těžké vyzdvihnout něco, co zde ještě vyzdvihnuto nebylo, stačilo by se pouze podepsat pod každé z nich. Děkuji Vám navíc za velkou trpělivost a milé jednání během celého procesu. Po mnoha zkušenostech s realitními kancelářemi jste svým lidským přístupem naprosto výjimeční. Petr Kašpar“

Petr Kašpar

„Naprosto profesionální jednání, vstřícnost a neustálé hledání nejlepší cesty pro každého účastníka procesu! …plus vždy zvednutý mobil a hezký úsměv při osobním setkání 🙂 Jako jednatelka s.r.o. ze svých zkušeností mužů říct, že je to jedna z nejlepších realitních kanceláři v Praze! DOPORUČUJI!!! Если вы ищите надежного помощника при покупке или продаже недвижимлсти – остановите свой выбор на Úspěšné reality s.r.o. Любые вопросы будут решены полностью и в срок! Проверено!! Nataliya Digtyar“

Nataliya Dygtyar

K prodeji svého bytu jsem si vybral úspěšné reality a nemohl jsem udělat lépe. Vše proběhlo velmi rychle a hladce. Byt jsem prodal za cenu, za kterou jsem si ho představoval prodat. Nejvíce oceňuji rychlost, za kterou byl prodej uskutečněn a vysokou profesionalitu ve vystupování a jednání. Úspěšné reality vřele doporučuji!“

MUDr. Marek Balog

Mr Freee

„Tuto realitní kancelář doporučuji. Takto si představuji full servis od A do Z. Osobní přístup a okamžité řešení všech náležitostí s nákupem nemovitosti proběhlo výborně. Převzetí odpovědnosti za všechny potřebné úkony a tím zásadní šetření času a kapacit klienta oceňuji nejvíce. Hodně dalších úspěchů Jitko a Radime“

Martin Schejbal

Úspěšné reality jsou velmi flexibilní a ochotní se vším pomoci nebo i zařídit. Prodej domu proběhla bleskově. Veškerá dokumentace a právní úkony byly vyřízeny v rekordním čase. Velmi milé jednání! Za všechno moc děkujeme paní Jitce Žďárové-Kostaňukové“

Marie Leciánová

Se službami a přístupem Úspěšných realit jsme byli při koupi pozemku a prodeji bytu velmi spokojeni. Naším požadavkem bylo, minimálně se starat o právní záležitosti a se vším s koupí a prodejem spojené, prodat a koupit za dobrou cenu. Vše proběhlo bez problémů, dle domluvy, časového plánu. Jednání a přístup byl opravdu moc milý, vstřícný, profesionální. Mohu jen doporučit.“

Lenka Tůmová

„Děkuji za celý proces zprostředkování prodeje našeho domu. Všechny zádrhely, které se v průběhu vyskytly, byly vyřešeny, byli jste velmi otevřeni mým otázkám, vše proběhlo hladce. Výborná spolupráce. Kateřina Vavrochová“

Mgr. Kateřina Vavrochová

„Dobrý den, bezesporu není mnoho realitních kanceláří jako je tato. . Úspěšné reality vynikají svou profesionalitou a fundovaností. Mají mimořádné znalosti veškerých témat, které s realitami souvisí. Vždy jsou perfektně připraveni a umí říci pravdu ohledně dané nemovitosti, byť by byla i nepříjemná. Jde o čestný a korektní tým, zkrátka opravdu profesionálové. Kéž by takových na poli realit bylo více… Moc děkujeme Čejkovi“

Jindřich Čejka

„Vřele doporučuji Úspěšné reality při výběru realitní kanceláře. Jednání obou partnerů je na vysoké úrovni, co se týče profesionality, ale i z lidského hlediska přístupu k zákazníkovi. Odborné znalosti, přímost a všestranná ochota vyhovět vedou k oboustrannému spokojenému obchodu. Díky za vaše služby, přeji mnoho dalších úspěchů ve vaší nelehké práci, kterou přesto děláte ze srdce a s úsměvem. Vždy vás ráda doporučím. Hana Šmicová“

Hana Šmicová

„Naprosto špičkový a profesionální přístup. Rychlé a solidní jednání.

Ing. Zbyněk Šmída PhD.

„Dobrý den. Tímto bych chtěl vřele poděkovat paní Jitce Kostaňukové. Odvedla skvělou práci. Její profesní jednání a přístup a zodpovědnost ke své práci je na vysoké úrovni. Jako klient jsem byl velice spokojen. Moc Vám děkuji. S pozdravem. František Šnobl.“

František Šnobl

„Dobrý den, tato realitní společnost mi byla doporučena známou osobou. Potřebovala jsem rychlé jednání v dané věci. Nesmírně překvapena rychlostí, ochotou, empatií k člověku. A čas, ten neexistuje. Maximální vstřícnost a profesionální úroveň. Velmi ohleduplný přístup a pomoc v nesnadných chvílích, velmi děkuji za sebe a mou matku. Úspěšné-ne nadarmo mají Úspěšné reality, reality v názvu. Doporučení od nás má plný počet a není to pouze klišé. Zůstaňte takoví, jaký jsme Vás s matkou poznaly.“

Eva Kábrtová

“Dlouho jsem hledala byt ke koupi v Praze, vždy nastal nějaký problém, dost často ze strany realitky. Moc bych chtěla poděkovat Radimovi a Jitce, kteří mi dali zpátky naději, že né všechny realitky jednají nekorektně a jde jim hlavně o vydělání peněz. Opravdu jsem se jak u Radima, tak u Jitka setkala nejen s profesionálním přístupem, ale především tím lidským. Od začátku vše probíhalo v pořádku a vše bylo rychle vyřešeno. I po koupi bytu mi byli dále nápomocni v řešení dalších věcí. DOPORUČUJI!”

Adéla Selešiová

Naše certifikáty a ocenění

Kontakt

Jitka Fujciková - jednatelka

tel.: +420 731 184 517
e-mail: jitka@uspesnereality.cz

Mgr. Bc. Radim Kostaňuk - jednatel

tel.: +420 702 177 006
e-mail: radim@uspesnereality.cz

Firemní údaje

Sídlo společnosti:
Roháčova 145/14, Praha 3, 130 00

IČO: 04048598
DIČ: CZ04048598

Copyright © Úspěšné reality 2022 :: web vytvořil AKO Enterprise s.r.o.